Źródła – Caleb Martin dołącza do 76ers, prawdopodobnie starter

Wolny napastnik Caleb Martin zgodził się na czteroletni kontrakt z Philadelphia 76ers, który obejmuje gwarantowaną kwotę ponad 32 milionów dolarów, podało w sobotę źródła ESPN.

Drużyna 76ers wywarła wrażenie na Martinie, mocnym napastniku i wszechstronnym obrońcy, który przeszedł testy w play-offach, który dołączył do Filadelfii po trzech sezonach w Miami Heat.

Oczekuje się, że Martin stanie się początkowym napastnikiem Sixers, wkraczając na pole ataku, na którym obecnie znajdują się napastnik All-NBA Paul George i środkowy MVP Joel Embiid. Dołącza do klasy wolnych agentów, w skład której wchodzą George, Eric Gordon i Andre Drummond.

Źródła podają, że Sixers rezygnują z napastnika/środkowego Paula Reeda, który ma niegwarantowany kontrakt do końca przyszłego sezonu.

Według statystyk i informacji ESPN 28-letni Martin odniósł szczególne sukcesy w meczu przeciwko mistrzowi NBA Boston Celtics, zdobywając w ciągu ostatnich dwóch lat średnio 13,6 punktu przy 50% skuteczności w sezonie zasadniczym i meczach play-off. Było to najwięcej punktów zdobytych w meczu przez Martina przeciwko przeciwnikowi z Konferencji Wschodniej.

W swojej karierze rozegrał cztery mecze, w których zdobył 25 punktów, a dwa z nich zmierzył się z Celtics w finałach Konferencji Wschodniej w 2023 roku.

Martin w zeszłym sezonie osiągnął średnie wyniki w karierze, zdobywając 10,0 punktów i 2,2 asyst oraz 4,4 zbiórek.

READ  Sędzia oddalił wniosek o upadłość Giulianiego, zezwalając wierzycielom na próbę przejęcia jego majątku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *