Danny Trejo przerywa ciszę po ataku balonem z wodą na paradzie z okazji czwartego lipca w Los Angeles

Danny Trejo powiedział, że stał się celem po uderzeniu balonem z wodą podczas parady z okazji 4 lipca w Los Angeles, co doprowadziło do chaotycznej bójki z udziałem kultowego aktora.

Aktor powiedział, że gwiazda „Maczety” jechała na siedzeniu pasażera w błękitnym kabriolecie ze swoim przyjacielem Mario Castillo, kiedy podczas jazdy przez dzielnicę Sunland-Tujunga rzucono w nich balon z wodą. powiedział TMZ.

Trejo powiedział, że wpadł w panikę, gdy usłyszał, jak ktoś w balonie krzyczy „kwas”.

„Jestem bardzo zdenerwowany, bardzo zdenerwowany, że przez moje zachowanie dorośli mężczyźni muszą rzucać balonami z wodą, żeby miło spędzić dzień” – Trejo powiedział portalowi. „Nie sądzę, żebym wysiadł z samochodu, gdyby ktoś nie krzyknął: «To kwas». Wtedy wpadłem w panikę” – dodał.

Trejo wysiadł z samochodu, aby stawić czoła grupie na chodniku i zaczął walczyć z mężczyzną w czarnej koszuli bez rękawów.

Aktor Danny Trejo twierdzi, że stał się celem po uderzeniu balonem z wodą podczas parady z okazji 4 lipca w Los Angeles, co doprowadziło do chaotycznej bójki z udziałem aktora. Fox11 Los Angeles

Kiedy obaj mocowali się ze sobą, podejrzany uderzył Trejo, w wyniku czego aktor upadł do tyłu na ulicę, jak wynika z wideo. KTTV zostało przejęte.

Trejo i Castillo powiedzieli, że czuli się odizolowani, ponieważ są Meksykanami, zwłaszcza że podczas marszu nikt inny nie został uderzony balonami z wodą.

„Był wymierzony, ponieważ przed nami ani za nami nie było nikogo z balonami” – powiedział Castillo. „Wiesz, że to było na naszym lowriderze”.

Prawie tuzin osób otoczyło klasyczny samochód, aby powitać legendarnego aktora, gdy maszerujący rzucił balonem z wodą. Fox11 Los Angeles
Gdy obaj mocowali się ze sobą, podejrzany uderzył Trejo, w wyniku czego aktor upadł do tyłu na ulicę. Fox11 Los Angeles

„No dalej, na paradzie bierze udział klasyczny lowrider, a to ostatnia rzecz, którą chcesz wrzucić do wody czy coś takiego” – dodał.

Prawie tuzin osób otoczyło klasyczny samochód, aby powitać legendarnego aktora, gdy maszerujący rzucił balonem z wodą.

„Kiedy nadmuchali balon, wokół samochodu znajdowało się osiem, dziewięć, dziesięć osób, więc nikt się nie martwił, że w nikogo innego nie uderzą” – wyjaśnił.

READ  Sędzia z Nevady uderzony przez oskarżonego podczas wykonywania wyroku na sali sądowej w Vegas
Trejo i Castillo powiedzieli, że czuli się odizolowani, ponieważ są Meksykanami, zwłaszcza że podczas marszu nikt inny nie został uderzony balonami z wodą. James Spishak / Facebook

Trejo powiedział TMZ, że zareagował tylko dlatego, że ktoś go pierwszy złapał.

Jak tam stwierdzono Los Angeles TimesKonfrontacja stała się brutalna, gdy w głowę Trejo rzucono drugi balon z wodą.

„Wszyscy go powstrzymywali” – uchwycił Arnie Abramian części walki, powiedział prasie. „Pomiędzy nim a tymi, którzy rzucili balon z wodą, było wielu ludzi. Był tak samo zdenerwowany. Krzyczał, krzyczał, szalał i próbował dotrzeć do osoby, która rzuciła balon z wodą.

Inni uczestnicy obchodów 4 lipca oskarżali Trejo o bójkę, twierdząc, że powinien był być w samochodzie.

„[Trejo] Zepchnął kobiety z drogi, aby dostać się do tych mężczyzn” – powiedział The Times mieszkaniec Sunland-Tujunga James Spishak. „Były tam dzieci. Mogło być naprawdę paskudnie. Gdyby był w samochodzie, nigdy by do tego nie doszło.

„Uwielbiam Danny’ego Trejo, uważam, że to dobry facet, ale musi wiedzieć, kiedy powiedzieć «nie»” – powiedział Spiszak, dodając, że aktor uderzył go, gdy próbował przerwać bójkę.

Zajęło kilku uczestników marszu, aby przerwać bójkę, a sceny z następstw sprawiły, że Trejo powstrzymywał się przed wzrokiem Castillo.

Przyjaciel aktora powiedział, że ma podbite prawe oko i zaczerwienione, spuchnięte dłonie, gdy ludzie nadepnęli na niego, trzymając go.

Zajęło kilku uczestników marszu, aby przerwać bójkę, a sceny z następstw sprawiły, że Trejo powstrzymywał się przed wzrokiem Castillo. Fox 11 Los Angeles/YouTube

Trejo nie przejmował się zbytnio tym incydentem i niezdarnie zaśmiał się z walki.

„Nie mogli mnie skrzywdzić. To było smutne. Byłbym zawstydzony, gdybym uderzył 80-letniego mężczyznę, który wciąż mówi i się śmieje” – powiedział Trejo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *