Timberwolves kontra Nuggets: Aktualizacje gry 7

Dziś wieczorem w Denver drużyny Timberwolves i Nuggets rozegrają decydujący siódmy mecz serii półfinałów Konferencji Zachodniej NBA. Pisarz sztabowy, Chris Hine, zapewnia aktualizacje na żywo z boiska:

Aktualizacje wyników i Game Boxscore: Kliknij tutaj

20:05: Do przerwy Jamaal Murray przejmuje kontrolę nad Nuckets

Ofensywa Wolves – oraz Anthony Edwards – przegrali przez większą część pierwszej połowy, a do przerwy przegrywali z Nuggets 53-38.

Był to najniższy wynik Wilków w pierwszej połowie sezonu.

Edwards nie był w stanie pobudzić Wilków do ataku, przez co miał trudności z uzyskaniem dobrych wyników. Rozpoczął mecz 1 na 7, a do przerwy zdobył zaledwie cztery punkty. Denver zbyt często wysyłało podwójne drużyny, aby wyrwać mu piłkę z rąk, a Wilki nie mogły wykorzystać tego, co zrobiły w meczu 6.

Denver zdobył 16 punktów bez odpowiedzi w pierwszej i pierwszych minutach drugiej kwarty i objął prowadzenie 32-19.

Jamal Murray zakończył połowę z 22 punktami dla Nuggets. Nikola Jokic ma już 15 zbiórek dla Denver.

Wilki wyeliminowały Edwardsa z gry, a jeden ze swoich najlepszych ataków rozegrał, gdy ochłonął. Jaden McDaniels zdobył pięć punktów w serii 10-2, która doprowadziła Wilki do wyniku 34-29. Jednak Nuggets szybko odpowiedzieli sześcioma punktami i powiększyli przewagę do dwucyfrowej wartości.

Skłonność Wilków do pozwalania, by siła uderzyła im do głowy, zaczęła wkradać się w kwarcie, gdy McDaniels popełnił swój trzeci faul, co zamieniło Denver w bonus.

Obrona Denver otoczyła Wilki na połowie i zmusiła Wilki do oddania 12 z 38 strzałów (32%).

Ich najlepszym ofensywnym zawodnikiem w tej połowie był Karl-Anthony Towns, który zdobył 13 punktów, trafiając 5 z 6 celnych strzałów. Gdy Denver objął prowadzenie 48-33, Downs zdobył pięć punktów z rzędu i wymusił przerwę na żądanie dla Denver na 2:13.

Drużyna drugoplanowa Wilków spoza McDaniels (10 punktów) miała ciężki wieczór. Mike Conley miał 1 na 7, Nikhil Alexander-Walker 5 na 5, a Rudy Kobert 0 na 3.

READ  JuJu Watkins 51 punktów 15 67 punktów USC Nie. 4 w porażce Stanforda

19:29: Obie drużyny zaczynają zimnie, Nuggets kończą na gorąco

Jeśli istnieje barometr tego, jak daleko zaszła ta seria, jest to gra bramkarza Denver Jamaala Murraya. Kiedy Murray gra dobrze, Nuggets wygrywają. Pod jego nieobecność Wilki wygrywają.

Murray wszedł do gry z 13 punktami w pierwszej kwarcie siódmego meczu, a Denver prowadził 24-19 po jednej.

Czy to z powodu podekscytowania, nerwów, nerwów, czy z powodu wszystkich powyższych czynników, obu drużynom nie udało się umieścić piłki w koszu i otworzyć meczu, otwierając 2 na 9.

Wilki zagrały fenomenalnie w defensywie we wczesnych minutach, a zarówno Rudy Gobert, jak i Jaden McDaniels dobrze blokowali grę w defensywie. Gobert Michaela Portera Jr. i McDaniels Aarona Gordona po tym, jak Porter zablokował go po drugiej stronie boiska.

Wilki utrzymały Nuckets zaledwie pięć punktów w ciągu pierwszych sześciu minut i objęły prowadzenie 12-5.

Denver odpowiedział jednak kolejnymi siedmioma punktami i wyrównało wynik. Po rozpoczęciu 1 na 4 Murray trafił cztery z sześciu kolejnych strzałów i dwa z trzech kolejnych strzałów, dając Denver prowadzenie, w tym parę trójek pod koniec kwarty.

Nikola Jokić miał sześć punktów, pięć zbiórek i cztery asysty.

Anthony Edwards, występujący w podwójnej drużynie, zaczął powoli strzelać (1 na 5), ​​a Wilki podzieliły się punktacją. Karl-Anthony Towns wyszedł z kłopotów z faulami zaledwie jednym punktem i zdobył sześć punktów.

17:47: „Jesteśmy świetnym zespołem. Zmierzymy się z innym świetnym zespołem”.

Rozpoczął się siódmy mecz, a jedna drużyna awansowała już do finału konferencji, a Indiana po raz pierwszy w historii pokonała Knicks w Madison Square Garden i wygrała wszystkie serie.

Wilki wiedzą, że mogą wygrać na boisku, po tym jak zrobiły to w dwóch z trzech meczów w Denver przed niedzielą.

Anthony Edwards powiedział jednak, że po sobotnim treningu te mecze nie mają znaczenia.

READ  Król Karol III zlekceważył księcia Harry'ego i nadał Williamowi tytuł wojskowy.

„To już za nami. Nie daje nam żadnej nadziei” – powiedział Edwards. Myślę, że jesteśmy pewni siebie, ponieważ jesteśmy lepszym zespołem. Występujemy przeciwko innemu, lepszemu zespołowi i czujemy, że jesteśmy lepszym zespołem. To pewność, której potrzebujemy. Nie mieliśmy jej w ciągu ostatnich dwóch gry. To nic nie znaczy”.

Dostępność trenera Chrisa Fincha w mediach przed meczem była dziś krótka – nie było to zbyt wiele, o co można prosić przed meczem nr 7 – ale zapytano go, czy sezon będzie sukcesem, jeśli Wilki przegrają mecz nr 7.

„Powiedziałbym, że to kolejny krok naprzód” – powiedział Finch. „Próbujemy tutaj coś zbudować. Dobrze jest ocenić te rzeczy, kiedy już wszystko jest powiedziane i zrobione, ale mieliśmy świetny sezon. Ci goście wykonali świetną robotę, spotykając się, opierając się na tożsamości i grając dla wszystkich innych , ale nie czujemy, że nasza praca się skończyła, więc dziś wieczorem jesteśmy podekscytowani zwycięstwem.

Rozgrywający Mike Conley (prawy soleus) był wymieniany jako wątpliwy, ale zaczął.

I… Scott Foster prowadzi zespół

Środkowy Wolves Rudy Kobert został raz ukarany grzywną w sezonie zasadniczym, a następnie na początku serii, za pocieranie palcami „znaku pieniędzy” po wezwaniach sędziego Scotta Fostera.

Gospodarzem dzisiejszego wieczoru będzie Foster, a pozostałymi sędziami będą David Guthrie i Curtis Blair. Po sezonie Wilki mają bilans 3-1 w meczach z tą załogą.

Gobert został ukarany grzywną w wysokości 75 000 dolarów po porażce w czwartym meczu w Denver i 100 000 dolarów za mniej oczywisty gest w trakcie sezonu.

Po drugiej karze: „Indywidualnie, zbiorowo, cokolwiek się stanie, musimy skupić się na tym, co możemy kontrolować, a na pewno kontrolować nasze emocje, kontrolować sposób, w jaki reagujemy na przeciwności losu. Sąd”.

READ  Jak rodzina i przyjaciele Xandera Schauffele zareagowali na jego zwycięstwo w mistrzostwach PGA