Miranda Derrick po dokumencie Netflix twierdzi, że jej życie jest „w niebezpieczeństwie”.

25-latka zaprzeczyła także twierdzeniom Mirandy, jakoby rodzina nie popierała jej poglądów religijnych, które skupiały się bardziej na Bogu wkrótce po tym, jak influencerka dołączyła do 7M w 2020 roku.

„Byłam na kilku ich prywatnych kolacjach i kilku nabożeństwach, na które trzeba być zaproszonym, i zauważyłam te wszystkie czerwone flagi” – powiedziała Melanie. „Więc kiedy ona mówi, że nie wspieramy, dzieje się tak dlatego, że widzę coś, czego ona nie widzi”.

Melanie, która również jest TikTokerem, oskarżyła organizację o „chęć nas rozdzielić” po tym, jak przestała pokazywać swoje wydarzenia.

„Oczywiście” – zauważył – „i spójrz, gdzie jesteśmy”.

W oświadczeniu z 4 czerwca dla E! News firma 7M Films nazwała ten dokument „skandalskim dziełem fikcyjnym, zrodzonym w wyniku nieudanej próby wymuszenia i wymyślonym wyłącznie w celu zdobycia sławy i fortuny”.

„Będziemy nadal korzystać ze wszystkich dostępnych środków prawnych, aby zapobiec rozpowszechnianiu absurdalnych kłamstw” – kontynuowano w oświadczeniu – „i spodziewamy się, że zostaniemy w pełni usprawiedliwieni w sądzie”.

MI! Do Shekinah Church zwrócono się do władz z prośbą o komentarz na temat filmów dokumentalnych, ale nie otrzymali odpowiedzi. MI! Po skontaktowaniu się z nami Netflix odmówił komentarza.

Ciekawi mnie więcej informacji na ten temat Taniec dla diabła: kult 7M TikTok? Kontynuuj czytanie.

READ  Menedżer miasta Maine, Kevin Howell, zginął, gdy oboje przedarli się przez lód podczas ratowania jego 4-letniego syna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *