Martin Mull, gwiazda Roseanne i Glu, umiera w wieku 80 lat Córka Maggie składa hołd

Nowe Delhi:

Aktor i komik Martin Mull jest najbardziej znany ze swojej pracy przy takich serialach jak Sabrina, nastoletnia czarownica, Roseanne I Wskazówka, zmarł w wieku 80 lat. W sobotę Maggie Mull ogłosiła śmierć ojca w poście na Instagramie. Maggie Mull napisała na Instagramie, że aktor zmarł w swoim domu po „odważnej walce z długą chorobą”. „Z przykrością muszę poinformować, że 27 czerwca mój ojciec zmarł w domu po długiej walce z chorobą. Wyróżniał się we wszystkich możliwych dziedzinach twórczych i był znany z występów w reklamach Red Roof. Znajdował w tym humor. nigdy nie jest zabawne” – powiedziała Maggie. Przeczytaj post Mulla.

W swoim przemówieniu powiedział: „Mojego taty będzie bardzo brakowało jego żonie i córce, przyjaciołom i współpracownikom, innym artystom, komikom i muzykom, a także jego wielu psom za naprawdę wyjątkową osobę. Bardzo go kochałem”. W komentarzach pod postem Maggie Mull fani i współpracownicy Martina Mull złożyli hołd. Arkusze Creek Aktor Dan Levy napisał: „Przesyłam ci mnóstwo miłości. On jest najlepszy”. Sarah Levy dodała: „Przesyłam mnóstwo miłości”.

Przeczytaj post Maggie Mull tutaj:

Martin Mull rozpoczął karierę od parodii telenoweli Mary Hartman, Mary HartmanPotem zagrał Fernwood 2 noc. Jego dorobek aktorski obejmuje popularne programy telewizyjne Wskazówka, Roseanne I Sabrina, nastoletnia czarownica, w którym słynnie zagrał dyrektora Willarda Crofta. Grał także detektywa Jeana Parmesana Zatrzymany rozwój. Oprócz ról pełnoetatowych Martin Mull występował także w programach telewizyjnych Simpsonowie, Family Guy, Prawo i porządek: jednostka specjalna dla ofiar, Złote dziewczyny I Dwóch i pół.

Zanim został aktorem, Martin Mull zapuścił się w przemysł rozrywkowy jako autor tekstów i komik. Pozostawił po sobie córkę Maggie, pisarkę, i żonę aktora i kompozytora, Wendy Haas.

Polecany film dnia

Kalki 2898 r Gorączka: wielkie uwolnienie Prabhasa-Deepiki

READ  Oprawki Sean John firmy DD pochodzą od America's Best Contacts and Eyeglasses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *