Kowboje, RB Ezekiel Elliott zgadza się na warunki ponownego spotkania

Elliott (28 l.) został zwolniony przez Dallas poza sezonem 2023 i przeniósł się do Nowej Anglii, gdzie w sierpniu podpisał kontrakt z Patriots i odniósł umiarkowane sukcesy w walczącym ataku. Ponieważ Rhamondre Stevenson był spowolniony przez kontuzje, poprowadził Pats z 642 jardami w biegu. Mimo to Elliott osiągał średnio zaledwie 3,5 jarda na prowadzenie, co dodaje większej wiarygodności statystycznej faktowi, że najlepsze niedziele ma już za sobą.

Mimo to powrót Elliotta do Dallas powinien przynieść pewne korzyści poza nostalgią. Były dwukrotny mistrz w pośpiechu, wybrany przez drużynę Cowboys na czwartej pozycji w drafcie NFL 2016, nadal ma nosa do strefy końcowej i zwykle świetnie broni podań.

Ponieważ Elliott będzie częścią głębokiej listy przebojów obejmującej Rico Dowdle'a, Deuce'a Vaughna i Royce'a Freemana, dołączy do drużyny zaplecza, w której wciąż brakuje miejsca na prawdziwego RB1.

Gerry Jones, który w tym roku więcej niż raz ogłosił swój klub „all-in”, raczej nie zadowoli fanów szukających dużych wzmocnień w składzie.

Ale powrót Elliotta wywoła pewne podekscytowanie i oczekiwanie. Nie wspominając już o tym, że ten facet wrócił do miasta na swoją ostatnią przejażdżkę i dobrze się składa, że ​​ma na hełmie gwiazdę.

READ  Shohei Ohtani: Gwiazda baseballu dzieli się pierwszym zdjęciem z nową żoną Mamiko Tanaką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *