Fall Guy z 28,5 milionami dolarów „Mroczne widmo kontratakuje”.

Lata 80. i 90. ponownie w weekendowej kasie. To uniwersalne Jesienny facetFilm z Ryanem Goslingiem w roli głównej, zainspirowany serialem telewizyjnym z lat 80., zajął pierwsze miejsce w letnim sezonie filmowym z kwotą 28,5 mln dolarów, a reedycja Disneya Gwiezdne Wojny: Mroczne widmo Zajęcie drugiego miejsca z 8,1 milionami dolarów było niespodzianką.

Chociaż Jesieni chłopaki Zajęcie pierwszego miejsca nie spełniło początkowych oczekiwań wynoszących 30–35 milionów dolarów, a ogólna sprzedaż biletów dramatycznie spadła w porównaniu z tym samym poziomem rok temu, Marvel Studios Strażnicy Galaktyki Vol. 3 W kraju spadł do 118,4 mln dolarów. Weekend był niższy o 53 procent w porównaniu z zeszłym rokiem i ponad 66 procent w porównaniu z 2022 rokiem. Doktor Strange w różnorodności szaleństwa W kraju otworzył się za 187,4 miliona dolarów.

Jesienny facet Podobno ma budżet netto w wysokości 130 milionów dolarów po uwzględnieniu ulg podatkowych na kręcenie w Australii. Universal teraz w to uwierzy opaść rękąOcena A-CinemaScore od publiczności pomoże w nadchodzących tygodniach odnieść sukces w przekazie ustnym. Otrzymał również dobre recenzje od South by Southwest.

Film wyszedł od kaskadera, który stał się reżyserem Davidem Leitchem, i był reklamowany jako list miłosny do społeczności kaskaderów. Gosling był u szczytu swej sławy dzięki nominacji do Oscara dla Kena lalka Barbie, w filmie występuje emerytowany kaskader, który znajduje zaginioną gwiazdę z listy A i próbuje uratować film. Ta funkcja kosztuje na całym świecie 65,4 USD.

Widmowe zagrożenieWeekend to dobry zwrot akcji filmu. To George’a Lucasa Gwiazda Trylogia prequeli Wars z 1999 roku i wiele lat później dała widzom puentę i… Gwiezdne Wojny Ewan McGregor ponownie wcieli się w rolę Obi-Wana Kenobiego w swoim własnym serialu Disney+ w 2022 roku jako fani, ale kilkadziesiąt lat później dorosną młodsi fani, którzy wychowali się na filmie. Zdjęcie. Wraca do kin w ramach obchodów 25. rocznicy powstania filmu i nieoficjalnego święta Gwiezdnych Wojen 4 maja.

READ  Cztery godne uwagi rzeczy na temat wybuchu cyklonu na równinach

Widmowe zagrożenie Amazon wygrał porywający dramat tenisowy MGM Studios Wyzwania 2 za nr. 2. Wartość Luca Guadagnino utrzymała się na stałym poziomie w drugi weekend, spadając o 49 procent do 7,6 miliona dolarów i 29,4 miliona dolarów w weekend. W rolach głównych Zendaya, Josh O’Connor i Mike Faist.

Klejnoty Sony i ekranu Tarota Film, który w pierwszy weekend zarobił 6,5 miliona dolarów, kosztował 8 milionów dolarów i brakowało mu tradycyjnej kampanii marketingowej. Firma Sony przeprowadziła pierwszą kampanię wyłącznie cyfrową dotyczącą tego filmu, co oznaczało brak spotów telewizyjnych ani billboardów przedstawiających historię siedmiu przyjaciół, którzy przypadkowo uwalniają złą istotę uwięzioną w talii przeklętych kart tarota. Ani krytycy, ani publiczność tego nie zaakceptowali. Ma 8% oceny w serwisie Rotten Tomatoes, podczas gdy widzowie przyznali mu niską ocenę w kinie C. Jego globalna wartość netto wynosi 10,2 miliona dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *