Kenan Thompson wspiera wysiłki uczelni, dopóki jego córka nie angażuje się w zimny open „SNL”.

NBC

Kiedy Kenan Thompson został ostro skrytykowany w tym tygodniu w odcinku „Saturday Night Live”.CNN

Sobotnia noc na żywo”wziął jednego Najpopularniejsze artykuły ostatniego tygodnia W najnowszym odcinku członkowie obsady wcielili się w zaniepokojonych rodziców nowojorskich uczniów, którzy w weekend zmagali się z zimną pogodą.

W sobotnim odcinku – tak Gospodarzem jest Dua Lipa (również gościnnie) – Michael Longfellow gra gospodarza talk-show witającego rodziców, w którym występują Heidi Gardner, Mikey Day i Kenan Thompson.

Longfellow zauważył, że na kampusach uniwersyteckich w całym kraju panuje niepokój, i poprosił swoich gości o opinię.

Chociaż bohaterowie grani przez Gardnera i Day wyrażają zaniepokojenie działalnością ich dzieci podczas protestów przeciwko wojnie Izraela z Hamasem, Thompson stwierdziła, że ​​wspiera te wysiłki.

„Myślę, że to wspaniałe, fantastyczne” – powiedział. „Nic nie napawa mnie większą dumą niż widok młodych ludzi, którzy używają swoich głosów, aby walczyć o to, w co wierzą”.

Kiedy jednak Longfellow zapytał Thompsona, co sądzi o tym, że jego córka, studentka Columbii, jest szczególnie zaangażowana, ten odpowiedział: „Co teraz? Kiedy czyja córka jest nieobecna? Nie, człowieku, przeżyjesz!”

„Alexis Vanessa Roberts, lepiej trzymaj tyłek na zajęciach. Dowiem się, że jest w jednym z tych gównianych namiotów, a nie w akademiku, za który zapłaciłem” – dodał.

Kiedy Day zauważył: „Myślałem, że jesteś zwolennikiem protestów studentów”, Thompson klaskał w odpowiedzi: „Bracie, popieram protesty twoich dzieci. Nie moje dzieci. Moje dzieci wiedzą lepiej, strzelaj.

Thompson powiedziała później, że jej córka nie będzie zabierać głosu w ramach protestu, mówiąc: „To nic nie kosztuje, to nic nie kosztuje”, dodając: „Ponieważ powiem ci, co nie jest darmowe – Kolumbia!”

Zauważył, że szkoła ma „odwaga”, aby pobierać czesne „68 000 dolarów rocznie”, a on „nie ma w głowie”, aby to zapłacić.

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo

„Robię to wszystko. Uber przez cały dzień, Uber przez całą noc, koszę trawę w weekendy, sprzedaję portfele Gucci z bagażnika” – kontynuował. „Life coaching na IG. Poluję na nagrody, kiedy tylko jest to możliwe”.

wtorek na Uniwersytecie Columbia, Dziesiątki protestujących Wchodząc do uniwersyteckiej Hamilton Hall, instytucja zabarykadowała się, po czym wezwała pomoc Departamentu Policji Nowego Jorku.

Według nowojorskiej policji podczas demonstracji propalestyńskich w Kolumbii i City College w Nowym Jorku aresztowano 282 osoby.

Według urzędnika nowojorskiej policji 32 ze 112 osób aresztowanych w Columbii (czyli 29%) nie było powiązanych z uniwersytetem. W City College w Nowym Jorku aresztowano 170 osób, z czego 102 (czyli 60%) nie było związanych z uczelnią.

Wkład w powstanie tego raportu wnieśli Shimon Prokupecz, Mark Morales i Celina Tebor z CNN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *