Chorwacja – Włochy na żywo: najnowsze wyniki i reakcja, gdy Azzurri w ostatnim tchnieniu złapał remis i awansował do fazy pucharowej Euro 2024 oraz Hiszpania – Albania

Młody kibic wbiegł na boisko, aby zrobić sobie selfie z Cristiano Ronaldo na Euro 2024

Dramatyczny gol Mattii Saccagniego w dogrywce zapewnił Chorwacji remis 1:1, co wystarczyło, aby zapewnić sobie miejsce w 1/8 finału Euro 2024 i wysłać Chorwację do domu.

Po bezbramkowej pierwszej połowie Chorwat Luka Modrić obronił rzut karny w 54. minucie, ale 60 sekund później Gianluigi Donnarumma po raz kolejny dobrze obronił Ante Budimira.

Bramka ożywiła obrońców tytułu, Włochów, którzy starali się wyrównać, a gdy minął czas, Sacagni podkręcił strzał z dystansu i złamał serce Chorwacji.

Oznacza to, że Włochy zajmują drugie miejsce w grupie B i w 1/8 finału zmierzą się ze Szwajcarią, podczas gdy Chorwacja jest trzecia z dwoma punktami i będzie musiała poczekać, aby zobaczyć, czy pomimo swojego obecnego statusu awansują do grona czterech najlepszych graczy na trzecim miejscu. . Niemożliwe.

Przeżyj jeszcze raz cały dramat poniżej:

1719264913

Lekcja taktyczna i przypomnienie – Włochy uciekają po zapewnieniu nadziei na Euro 2024 i im

Włochy stały się pierwszą drużyną, która znalazła się w gronie faworytów Euro 2024, a żaden inny kraj nigdy nie zaprzątnął sobie tym głowy, nie uznał jej za odważną i wartościową.

Nie, nie należy atakować na całego i wycierać podłogę przeciwnikiem – Niemcy właśnie to zrobili podczas wieczoru otwarcia. Nie rezygnuj z wielkiego nazwiska ani czołowego strzelca.

Zamiast tego Luciano Spalletti zapewnił, że Azzurri byli pierwszymi z najgroźniejszych zawodników, którzy próbowali pokazać swoje umiejętności taktyczne w więcej niż jednym różnych formacjach, zmieniając ustawienie na czwórkę obrońców i szerokiego napastnika, aby ustawić się w trójce w dwóch pierwszych meczach. Grupa B z wygraną 5:2 z Chorwacją.

Trwało to godzinę, zanim włączył się tryb paniki.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:35

1719265513

Młody kibic unika stewardów po wtargnięciu na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią

Stewardowie zostali wysłani na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią po tym, jak młody kibic zaczął przebiegać obok ochrony, na krótko przerywając mecz.

Młodzik wszedł na boisko w 90. minucie starcia w fazie grupowej Euro 2024 w Dusseldorfie.

Albania wróciła na ławkę rezerwowych po tym, jak była ścigana przez kilku kolorowych funkcjonariuszy ochrony, po czym została aresztowana i zabrana.

Pomimo wprowadzenia 10 zmian w stosunku do poprzedniego meczu Hiszpanii, mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Hiszpania, która była liderem grupy, awansowała do rundy pucharowej.

Stewardowie zostali wysłani na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią po tym, jak młody kibic zaczął przebiegać obok ochrony, na krótko przerywając mecz. Młodzik wszedł na boisko w 90. minucie starcia w fazie grupowej Euro 2024 w Dusseldorfie. Albania wróciła na ławkę rezerwowych po tym, jak była ścigana przez kilku kolorowych funkcjonariuszy ochrony, po czym została aresztowana i zabrana. Pomimo wprowadzenia 10 zmian w stosunku do poprzedniego meczu Hiszpanii, mecz zakończył się wynikiem 1:0. Hiszpania, która była liderem grupy, awansowała do rundy pucharowej.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:45

1719265213

Jak Albania odcisnęła piętno na Euro 2024 pomimo wcześniejszego wyjścia z rozgrywek

Z Dusseldorf Hauptbahnhof do Merkur Spiel-Arena jest to rozsądny spacer. Choć w 27-stopniowym upale wydaje się to długie, to około 90 minut obserwowania tafli Renu i delikatnego pieczenia policzków. Jednak długa, prosta trasa nad rzeką wyglądała naturalnie, a błękit Renu równoważony był przez czerwone strumienie na jego brzegach w poniedziałkowy wieczór, gdy Albańczycy i Hiszpanie udali się na wędrówkę przed ostatnim meczem fazy grupowej. .

READ  Przedstawiciel GOP Ken Buck opuści Kongres pod koniec przyszłego tygodnia

Dla Albańczyków będzie to ostatni mecz na Euro 2024. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu uznali to za nieuniknione.

Na tej konkretnej trasie mieli przewagę liczebną nad hiszpańskimi kibicami, a ich głosy były pogodne i pozornie optymistyczne. W pobliżu początku trasy, na przejeździe przez most Oberkasseler, kibice, którzy unikali chodzenia na stadion, jeździli lub przesiadywali – ci drudzy śpiewali i machali flagami; Ci pierwsi zadęli w rogi i przywiązali do czepków godła narodowe.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:40

1719264313

Druga jedenastka Hiszpanii okazuje się lepsza niż większość pierwszych drużyn na Euro 2024, ale ma jedną kluczową wadę

Jeśli jest to drugi mecz wieczoru, obserwatorzy meczu Włochy-Chorwacja mogli przegapić szansę zobaczenia piątej najlepszej drużyny na Euro 2024. Była to druga drużyna w hiszpańskiej piłce nożnej, która grała z płynnością przewyższającą wszystkie inne. Różni się od konkurencji.

Mieli wiele takich samych cech jak pierwszy zespół, choć mieli te same wady w wykończeniu. Tutaj nie miało to znaczenia, ponieważ pokonali Albanię Football 1:0 i odnieśli trzy zwycięstwa z trzech w fazie grupowej. Teraz prawie na pewno zostaną pierwszymi mistrzami Europy, którzy wygrają wszystkie swoje mecze, czego nikomu się jeszcze nie udało, nawet w erze 16 drużyn. Właśnie do tego powinna dążyć Hiszpania.

Nie chcę przez to poniżać Albanii, wiedząc, że miała szansę pozostać w turnieju, ale po prostu nie mogła podejść wystarczająco blisko. W końcu opadli na kolana z frustracji, ale nawet to było prawdopodobnie spowodowane znacznym zmęczeniem pogonią za podaniami.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:25

1719264013

FT: Chorwacja 1:1 Włochy – Włochy do 1/8 finału!

Oto gol Jacqueline w czasie rzeczywistym. Cóż za fantastyczny wynik!

1719263713

Następne gry

Zatem Hiszpania i Włochy wychodzą z grupy B. Nerwowe oczekiwanie na to, czy Chorwacja przejdzie do następnej rundy.

Włochy zmierzą się ze Szwajcarią w Berlinie w sobotę 29 czerwca o 17:00 czasu BST.

Hiszpania nie zna jeszcze swoich przeciwników, ale wiedzą, że zagrają w Kolonii 30 czerwca o 20:00 czasu polskiego. Zmierzą się z trzecią w tabeli drużyną z grupy A, D, E lub F.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:15

1719263413

Pozycje w grupie B

A tak wygląda grupa B po ostatniej kolejce meczów.

Pełny etat! Chorwacja 1:1 Włochy

Niesamowite uczucie na koniec. Różnica między graczami włoskimi i chorwackimi.

(Obrazy Getty dla FIGC)
(Dobre zdjęcia)

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:02

1719262780

Chorwacja nie ma dużo czasu na atak i mecz kończy się wynikiem 1:1!

Włochy są drugie, a Chorwacja odpada!

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 21:59

1719262734

Cel! Chorwacja 1:1 Włochy

Cel! Niesamowity wynik, a Włochy są na drugim miejscu!

To także fantastyczny gol. Calafiori przejmuje piłkę do połowy i otwiera się przed nim przestrzeń. Podszedł do pudełka, po czym położył je Jacqueni po lewej stronie. Uderza po raz pierwszy i perfekcyjnie podkręca piłkę w boczną siatkę w dalekim rogu!

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 21:58