Chorwacja – Włochy na żywo: najnowsze wyniki i reakcja, gdy Azzurri w ostatnim tchnieniu złapał remis i awansował do fazy pucharowej Euro 2024 oraz Hiszpania – Albania

Młody kibic wbiegł na boisko, aby zrobić sobie selfie z Cristiano Ronaldo na Euro 2024

Dramatyczny gol Mattii Saccagniego w dogrywce zapewnił Chorwacji remis 1:1, co wystarczyło, aby zapewnić sobie miejsce w 1/8 finału Euro 2024 i wysłać Chorwację do domu.

Po bezbramkowej pierwszej połowie Chorwat Luka Modrić obronił rzut karny w 54. minucie, ale 60 sekund później Gianluigi Donnarumma po raz kolejny dobrze obronił Ante Budimira.

Bramka ożywiła obrońców tytułu, Włochów, którzy starali się wyrównać, a gdy minął czas, Sacagni podkręcił strzał z dystansu i złamał serce Chorwacji.

Oznacza to, że Włochy zajmują drugie miejsce w grupie B i w 1/8 finału zmierzą się ze Szwajcarią, podczas gdy Chorwacja jest trzecia z dwoma punktami i będzie musiała poczekać, aby zobaczyć, czy pomimo swojego obecnego statusu awansują do grona czterech najlepszych graczy na trzecim miejscu. . Niemożliwe.

Przeżyj jeszcze raz cały dramat poniżej:

1719264913

Lekcja taktyczna i przypomnienie – Włochy uciekają po zapewnieniu nadziei na Euro 2024 i im

Włochy stały się pierwszą drużyną, która znalazła się w gronie faworytów Euro 2024, a żaden inny kraj nigdy nie zaprzątnął sobie tym głowy, nie uznał jej za odważną i wartościową.

Nie, nie należy atakować na całego i wycierać podłogę przeciwnikiem – Niemcy właśnie to zrobili podczas wieczoru otwarcia. Nie rezygnuj z wielkiego nazwiska ani czołowego strzelca.

Zamiast tego Luciano Spalletti zapewnił, że Azzurri byli pierwszymi z najgroźniejszych zawodników, którzy próbowali pokazać swoje umiejętności taktyczne w więcej niż jednym różnych formacjach, zmieniając ustawienie na czwórkę obrońców i szerokiego napastnika, aby ustawić się w trójce w dwóch pierwszych meczach. Grupa B z wygraną 5:2 z Chorwacją.

Trwało to godzinę, zanim włączył się tryb paniki.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:35

1719265513

Młody kibic unika stewardów po wtargnięciu na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią

Stewardowie zostali wysłani na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią po tym, jak młody kibic zaczął przebiegać obok ochrony, na krótko przerywając mecz.

Młodzik wszedł na boisko w 90. minucie starcia w fazie grupowej Euro 2024 w Dusseldorfie.

Albania wróciła na ławkę rezerwowych po tym, jak była ścigana przez kilku kolorowych funkcjonariuszy ochrony, po czym została aresztowana i zabrana.

Pomimo wprowadzenia 10 zmian w stosunku do poprzedniego meczu Hiszpanii, mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Hiszpania, która była liderem grupy, awansowała do rundy pucharowej.

Stewardowie zostali wysłani na boisko podczas meczu Albanii z Hiszpanią po tym, jak młody kibic zaczął przebiegać obok ochrony, na krótko przerywając mecz. Młodzik wszedł na boisko w 90. minucie starcia w fazie grupowej Euro 2024 w Dusseldorfie. Albania wróciła na ławkę rezerwowych po tym, jak była ścigana przez kilku kolorowych funkcjonariuszy ochrony, po czym została aresztowana i zabrana. Pomimo wprowadzenia 10 zmian w stosunku do poprzedniego meczu Hiszpanii, mecz zakończył się wynikiem 1:0. Hiszpania, która była liderem grupy, awansowała do rundy pucharowej.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:45

1719265213

Jak Albania odcisnęła piętno na Euro 2024 pomimo wcześniejszego wyjścia z rozgrywek

Z Dusseldorf Hauptbahnhof do Merkur Spiel-Arena jest to rozsądny spacer. Choć w 27-stopniowym upale wydaje się to długie, to około 90 minut obserwowania tafli Renu i delikatnego pieczenia policzków. Jednak długa, prosta trasa nad rzeką wyglądała naturalnie, a błękit Renu równoważony był przez czerwone strumienie na jego brzegach w poniedziałkowy wieczór, gdy Albańczycy i Hiszpanie udali się na wędrówkę przed ostatnim meczem fazy grupowej. .

READ  Panika Hadhraza: w tym śmiertelnym wydarzeniu zginęło co najmniej 121 osób, głównie kobiet i dzieci

Dla Albańczyków będzie to ostatni mecz na Euro 2024. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu uznali to za nieuniknione.

Na tej konkretnej trasie mieli przewagę liczebną nad hiszpańskimi kibicami, a ich głosy były pogodne i pozornie optymistyczne. W pobliżu początku trasy, na przejeździe przez most Oberkasseler, kibice, którzy unikali chodzenia na stadion, jeździli lub przesiadywali – ci drudzy śpiewali i machali flagami; Ci pierwsi zadęli w rogi i przywiązali do czepków godła narodowe.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:40

1719264313

Druga jedenastka Hiszpanii okazuje się lepsza niż większość pierwszych drużyn na Euro 2024, ale ma jedną kluczową wadę

Jeśli jest to drugi mecz wieczoru, obserwatorzy meczu Włochy-Chorwacja mogli przegapić szansę zobaczenia piątej najlepszej drużyny na Euro 2024. Była to druga drużyna w hiszpańskiej piłce nożnej, która grała z płynnością przewyższającą wszystkie inne. Różni się od konkurencji.

Mieli wiele takich samych cech jak pierwszy zespół, choć mieli te same wady w wykończeniu. Tutaj nie miało to znaczenia, ponieważ pokonali Albanię Football 1:0 i odnieśli trzy zwycięstwa z trzech w fazie grupowej. Teraz prawie na pewno zostaną pierwszymi mistrzami Europy, którzy wygrają wszystkie swoje mecze, czego nikomu się jeszcze nie udało, nawet w erze 16 drużyn. Właśnie do tego powinna dążyć Hiszpania.

Nie chcę przez to poniżać Albanii, wiedząc, że miała szansę pozostać w turnieju, ale po prostu nie mogła podejść wystarczająco blisko. W końcu opadli na kolana z frustracji, ale nawet to było prawdopodobnie spowodowane znacznym zmęczeniem pogonią za podaniami.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:25

1719264013

FT: Chorwacja 1:1 Włochy – Włochy do 1/8 finału!

Oto gol Jacqueline w czasie rzeczywistym. Cóż za fantastyczny wynik!

1719263713

Następne gry

Zatem Hiszpania i Włochy wychodzą z grupy B. Nerwowe oczekiwanie na to, czy Chorwacja przejdzie do następnej rundy.

Włochy zmierzą się ze Szwajcarią w Berlinie w sobotę 29 czerwca o 17:00 czasu BST.

Hiszpania nie zna jeszcze swoich przeciwników, ale wiedzą, że zagrają w Kolonii 30 czerwca o 20:00 czasu polskiego. Zmierzą się z trzecią w tabeli drużyną z grupy A, D, E lub F.

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:15

1719263413

Pozycje w grupie B

A tak wygląda grupa B po ostatniej kolejce meczów.

Pełny etat! Chorwacja 1:1 Włochy

Niesamowite uczucie na koniec. Różnica między graczami włoskimi i chorwackimi.

(Obrazy Getty dla FIGC)
(Dobre zdjęcia)

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 22:02

1719262780

Chorwacja nie ma dużo czasu na atak i mecz kończy się wynikiem 1:1!

Włochy są drugie, a Chorwacja odpada!

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 21:59

1719262734

Cel! Chorwacja 1:1 Włochy

Cel! Niesamowity wynik, a Włochy są na drugim miejscu!

To także fantastyczny gol. Calafiori przejmuje piłkę do połowy i otwiera się przed nim przestrzeń. Podszedł do pudełka, po czym położył je Jacqueni po lewej stronie. Uderza po raz pierwszy i perfekcyjnie podkręca piłkę w boczną siatkę w dalekim rogu!

Chrisa Wilsona24 czerwca 2024 21:58