Atrapa Galaxy Z Fold 6 ma pudełkową konstrukcję

Nie jest tajemnicą, że kolejny flagowy składany telefon Samsunga będzie miał bardziej pudełkowatą konstrukcję niż jakiekolwiek istniejące urządzenie. Dzieje się tak dzięki plotkom, wczesnym renderom od twórców obudów i przeciekom, które pozornie pokazują część rzeczywistego telefonu pod różnymi kątami.

Dalsze dowody na projekt boksu są teraz dostępne za pośrednictwem obrazów Mówi się, że Galaxy Z Fold 6 to atrapa. Kwadratowe rogi sprawiają, że Galaxy Z Fold 6 wygląda inaczej niż Fold 5, niż można by się spodziewać, i naszym zdaniem jest to krok we właściwym kierunku i nadaje projektowi industrialny charakter nawiązujący do smartfonów Samsunga Galaxy S Ultra i Galaxy Note. .

Krokiem we właściwym kierunku jest zwiększenie szerokości ekspozytora na okładce. Jest to niewielki wzrost, który nie będzie wystarczający dla wszystkich, ale dla większości użytkowników będzie zrównoważony.

Ci, którzy szukają dużych zmian, z niecierpliwością wyczekują Galaxy Z Fold 6 Ultra i Galaxy Z Fold 6 Slim, choć oba te modele będą dostępne za znacznie niższą cenę (Ultra może pojawić się tylko w Korei).

Galaxy Z Fold 6 Slim może zostać wprowadzony na rynek kilka tygodni lub miesięcy po Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Fold 6 Ultra. Plotki głoszą, że smukły model zostanie zaprezentowany w ostatnim kwartale 2024 roku, ale Samsung może zaprezentować zwiastun podczas wydarzenia Unpacked w Paryżu w przyszłym miesiącu.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o play-offach NFL w sezonie 2023–2024, od sposobu oglądania po rozstrzyganie remisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *