Aktualizacje wszystkich najnowszych podpisań kontraktów i transakcji

Sezon NBA 2023–24 i Draft NBA 2024 są już oficjalnie znane, więc czas rozpocząć szaleństwo wolnych agentów.

Klay Thompson, Paul George, James Harden i DeMar DeRozan to jedni ze znanych graczy dostępnych w nieograniczonej, bezpłatnej agencji, podczas gdy kilku innych znaczących graczy można pozyskać w drodze wymiany.

Pozostałe 29 drużyn goni Boston Celtics, którzy w zeszłym sezonie przeszli przez play-offy w drodze po rekordowe 18. mistrzostwo NBA.

Oto pełny przegląd wszystkich transferów i transakcji wolnych agentów, które miały miejsce w okresie pozasezonowym.

Maddie Meyer/Getty Images

Według ESPN Utah Jazz zwolniło Omera Yurtsevena, czyniąc go nieograniczonym wolnym agentem Adriana Wojnarowskiego.

Megan Briggs/Getty Images

Kevin Love utrzymuje swoje talenty w South Beach.

Jak podaje The Athletic and Stadium, Love i Miami Heat finalizują dwuletni kontrakt wart ponad 8 milionów dolarów. Shams Saranya. Według niego kontrakt nie zawiera opcji zawodnika ani drużyny Antoni Chiang z Herold Miami.

Daniel Parhiskaran/The Boston Globe za pośrednictwem Getty Images

Luke Cornett wraca do obrońców tytułu mistrza NBA.

Według ESPN Garnett zgodził się na roczny kontrakt z Boston Celtics. Adriana Wojnarowskiego.

Tima Warnera/Getty Images

„Broda” mieszka w Los Angeles.

Według The Athletic and Stadium James Harden zgodził się na dwuletni kontrakt wart 70 milionów dolarów na powrót do Los Angeles Clippers. Shams Saranya. Umowa obejmuje również opcję zawodnika na drugi rok, Sarania zostało dodane.

Gavina Mistry’ego/Getty Images

Czas Chrisa Paula w Golden State Warriors dobiega końca.

W sobotę Warriors zrzekną się Balla, zanim zespół rozpocznie darmową agencję zdeklarowany. Zostanie nieograniczonym wolnym agentem.

Patricka Smitha/Getty Images

Max Christie będzie grał w Los Angeles Lakers.

Według ESPN Christie, ograniczony wolny agent, chce podpisać czteroletni kontrakt wart 32 miliony dolarów i pozostać w fioletowo-złotej drużynie. Adriana Wojnarowskiego. Umowa obejmuje również opcję zawodnika – dodał Wojnarowski.

READ  Katastrofa samolotu w Japonii: eksperci ds. bezpieczeństwa lotniczego szukają danych głosowych z gruzów
Maddie Meyer/Getty Images

Indiana Pacers zgodzili się na czteroletni kontrakt o wartości 60 milionów dolarów z Obiem Taupinem. Adriana Wojnarowskiego z ESPN. Były napastnik New York Knicks został sprzedany do Indiany przed zeszłym sezonem i wystąpił we wszystkich 82 meczach drużyny Indiana w sezonie 2023–2024.

Rocky Whitener/NBAE za pośrednictwem Getty Images

Środkowy weteran Alex Len zgodził się na roczny kontrakt wart 3,3 miliona dolarów na powrót do Sacramento Kings. Shams Saranya Stadion i obiekt lekkoatletyczny.

Garrett Ellwood/NBAE za pośrednictwem Getty Images

Według ESPN doświadczony skrzydłowy Royce O’Neal zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 44 milionów dolarów na pozostanie w Phoenix Suns. Adriana Wojnarowskiego.

David Sherman/NBAE za pośrednictwem Getty Images

New Orleans Pelicans pozyskali Ziona Williamsona i C.J.

Zdaniem Adriana Wojnarowskiego z ESPN (h/t ESPN Andrzej Lopez), wybór w pierwszej rundzie wyborów Los Angeles Lakers w 2025 r., wybór w pierwszej rundzie wyborów w 2027 r., Larry Nance Jr., Tyson Daniels i E.J. Pelicans zgodzili się wymienić Liddella na rzecz Atlanta Hawks za jednorazowego obrońcę All-Star w Dejaunde. Murraya.

Stevena Ryana/Getty Images

Według ESPN środkowy Nick Claxton zostaje w jedynej drużynie NBA, jaką kiedykolwiek znał, po tym jak zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 100 milionów dolarów z Brooklyn Nets. Adriana Wojnarowskiego.

Marka Blincha/Getty Images

Według ESPN Adriana WojnarowskiegoStrażnik Emmanuel Quigley uniknął ograniczonej wolnej agencji, podpisując pięcioletni kontrakt o wartości 175 milionów dolarów z Toronto Raptors.

Tima Heidmana/Getty Images

Według ESPN, ile zapłacą Dallas Mavericks, Detroit Pistons wysłali obrońcę Quentina Grimesa do Mavs w zamian za obrońcę Tima Hardawaya Jr. i trzy przyszłe wybory w drugiej rundzie draftu. Adriana Wojnarowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *