WWDC 2024: Jak oglądać na żywo wydarzenie Apple

Apple ma plan na sztuczną inteligencję i więcej niż szepty na jego temat usłyszymy 10 czerwca podczas tegorocznej konferencji Worldwide Developers Conference. Jeśli nie należysz do nielicznych szczęśliwców, którzy udają się do Cupertino w Kalifornii, aby obejrzeć na żywo WWDC 2024, możesz transmitować przemówienie przemówienia o 13:00 czasu wschodniego Światło siecioweW aplikacji Apple TV lub Na stronie wydarzeń Apple.

Wiele z tych funkcji będzie działać na urządzeniu, ale część trafi do chmury, do której Apple podobno będzie używać ultraszybkich serwerów M2 – co z pewnością będzie częścią oferty firmy dotyczącej prywatności. Oczekuje się, że firma ogłosi nową umowę z OpenAI, aby zapewnić ChatGPT głębszy dostęp do iOS.

Sztuczna inteligencja będzie ważną częścią tej historii, ale Apple może wspomnieć o innych ulepszeniach niezwiązanych ze sztuczną inteligencją, w tym aktualizacjach interfejsu użytkownika Zdjęć Apple, aplikacji Ustawienia iOS i macOS oraz Centrum sterowania. Wiadomości mogą otrzymać nową funkcję przypominającą efekty pełnoekranowe (np. fajerwerki lub konfetti). Osobiste słowa w wiadomości tekstowej. Apple powiadomi Cię Ogłoś system VisionOS 2.0 W przypadku Vision Pro nowe funkcje i natywne wersje aplikacji własnych, do tej pory dostępne tylko jako aplikacje na iPada.

Firma nie wprowadzi żadnego nowego sprzętu na WWDC 2024, BloombergaS Mark Gurman powiedział abonentom Ostatnia wersja Zasilanie włączone. Oglądaj transmisję rozpoczynającą się 10 czerwca o 13:00 czasu wschodniego Światło sieciowe Lub Witryna Apple. I oczywiście miej oko krawędź, Przebijemy się przez hałas i przekażemy Ci najważniejsze wiadomości.

READ  Zatrzymano mężczyznę, który wziął zakładników w holenderskim klubie nocnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *