Wszyscy ślinią się na widok zdjęć Kendall Jenner z Luwru

Wszystko w Luwrze się skończyło 🌀 Kendall JennerInstagrama

Kendall Jenner była niedawno we Francji na Tygodniu Mody w Paryżu i wahała się pomiędzy spacerowaniem po wybiegu a jazdą konną. Gigi Hadidsupermodelka znalazła czas na szybką i swobodną wizytę w Luwrze. Nacisk na przeciętność.

Kendall zamieściła na Instagramie zdjęcia ze swojej nocnej wizyty w muzeum, a komentatorzy/internet od razu zauważyli, że oglądając kilka słynnych obrazów, w tym Mona Lisę, była boso. To naturalnie wywołało debatę na temat jego komentarzy na temat tego, czy ktoś powinien chodzić po muzeum boso. Ahem:

Gdzie są Twoje kapcie dziewczyno 😭

Wrzucono mnie do Luwru z bosymi stopami

Brak szacunku. W takich miejscach nie wolno wchodzić boso do żadnej restauracji.

Boso w Luwrze? Nie sądzę

Dziewczyna założyła buty na wtf

Niektórzy uważali, że brak obuwia Kendalla w muzeum publicznym jest „obrzydliwy”, ale zaryzykowali i twierdzili, że cały brud zbierany jest codziennie z tysięcy (milionów?) butów. Prawdopodobnie Gorzej niż bose stopy. Tylko mówię!

W każdym razie Kendall nie reaguje na debatę o chodzeniu boso, która toczy się obecnie w jej komentarzach (przy okazji, niektórzy ją wspierają!), prawdopodobnie dlatego, że jest zajęta byciem najlepiej opłacaną supermodelką na świecie, prowadzeniem odnoszącej sukcesy firmy produkującej tequilę i byciem z nią mąż miliarder. Siostry i gwiazda rzeczywistości.

Tobie też może się to spodobać

READ  JuJu Watkins 51 punktów 15 67 punktów USC Nie. 4 w porażce Stanforda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *