Twarz Taylor Swift rozjaśnia się, gdy Travis Kelce przybywa na koncert w Dublinie

Taylor Swift nie może ukryć, jak bardzo jest kochana!

W niedzielę 30 czerwca Travis Kelce poleciał do Dublina w Irlandii na trzeci i ostatni występ swojej 34-letniej dziewczyny w ramach trasy Eras Tour na stadionie Aviva.

Wystąpienie ciasnego końca Kansas City Chiefs miało miejsce po tym, jak był obecny na ślubie kolegi z drużyny Clyde’a Edwardsa-Helaire’a w Kalifornii z JoJo O’Connor w Calabasas w sobotę 29 czerwca.

Na klipach udostępnianych przez fanów w serwisie X (wcześniej znanym jako Twitter) twarz Swift rozjaśnia się, gdy ogląda 34-letnią Kelce – ubraną w biały T-shirt, ciemne spodnie i czapkę baseballową. Podróże na duże odległości.

Jeden Wideo Oferty kopnięcia wiwatowały, gdy Gells wszedł na stadion, a Swift wykrzykiwał „2020”. Folklor Piosenka „Sierpień”.

Travis Kelce; Taylora Swifta.

JC Oliveira/Getty; Garetha Cattermole’a/TAS24/Getty’ego


Inny klip pokazał, jak muzyk zauważa Kells w namiocie VIP z szerokim uśmiechem na twarzy, ubraną w zwiewną czerwoną sukienkę. „Nie mogę się nadziwić, jak widać dokładny moment, w którym jej wzrok kieruje się na namiot i zdaje sobie sprawę, że on tam jest 😭” – napisała jedna z fanek. Wideo.

W niedzielę Kells po raz pierwszy wystąpi na trasie Eras Tour od jej debiutu na koncercie Swift na stadionie Wembley w Londynie 23 czerwca.

Jak zwykle na ostatnim występie Swift nie zabrakło gwiazd, a w klipie udostępnionym przez fana Kelce rozmawiała z Julią Roberts. w X.

Taylor Swift i Travis Kelce.

Zdjęcia Gotham/GC


Na nagraniu wideo, które udostępnił Swift, widziano później sportowca opuszczającego stadion ze Swiftem, a para promieniała i machała do fanów. Na TikToku.

LUDZIE Puzzler Krzyżówka jest tutaj! Jak szybko możesz go rozwiązać? Zagraj teraz!

Wcześniej tego wieczoru Swift wpadła w kłopoty podczas występu „Najmniejszy człowiek, który kiedykolwiek żył”, kiedy utknęła na podwyższeniu, po tym jak nie wycofała się zgodnie z planem.

Jeden z jej tancerzy rezerwowych, John Raonic, został przyłapany, jak szedł z pomocą supergwiazdie popu, która pomogła jej zejść, a oni kontynuowali występ. Film Udostępniono na X

Taylor Swift dołączy do Travisa Kelce’a na stadionie Wembley w Londynie 23 czerwca 2024 r.

Garetha Cattermole’a/TAS24/Getty Images


Sobotni koncert był kolejnym wyjątkowym dla Swift, ponieważ powiedziała publiczności, że Irlandia odegrała dużą rolę w powstaniu jej albumu z czasów pandemii. Folklor.

Po zaśpiewaniu „Cardigan” Swift powiedział publiczności: „Folklor Generalnie należy do Irlandii.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Bądź na bieżąco z najlepszymi informacjami, jakie ludzie mają do zaoferowania, od pikantnych wiadomości o gwiazdach po historie interesujące ludzi.

„Wyobraziłem sobie, jak wygląda świat albumu [was like] Irlandia. Opowiadanie historii z wieloma różnymi postaciami” – kontynuowała. „Ty też to masz. To bardzo irlandzkie opowiadanie historii.”

„Kiedy tworzyłem ten album, minęły dwa dni od rozpoczęcia pandemii Folklor, nie jestem w Irlandii. Musiałem więc nagrać album, na którym udawałem, że każdego dnia, pisząc, udaję się do świata fantasy… Muszę być szczery, wyglądało to jak Irlandia” – dodał Swift, dodając: „Więc wróćmy do gdzie jesteśmy!”

READ  Rebecca Ferguson opowiada historię kolekcji jesiennej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *