Trump ma ostatnie słowo w debacie CNN po rzucie monetąCNN

Były prezydent Donalda Trumpa Uzyskaj ostatnie słowo Podczas gdy on debatował Prezydent Joe Bidena Za tydzień w CNN, po rzucie monetą, ustalona zostanie lokalizacja podium i kolejność wystąpień końcowych.

Wybór kampanii Bidena – moneta wylądowała na reszce – oznacza, czy jego kampania będzie chciała wybrać stanowisko prezydenta na platformie, czy serię wypowiedzi końcowych.

W kampanii Bidena wybrano właściwą pozycję na scenie, co oznaczało, że prezydent Demokratów znajdowałby się po prawej stronie ekranów telewidzów, a jego republikański rywal po lewej stronie widzów.

W ramach kampanii Trumpa ostatnie oświadczenie końcowe wygłosił były prezydent, co oznacza, że ​​Biden będzie pierwszy pod koniec debaty.

Biden i Trump przejdą do historii 27 czerwca podczas pierwszej debaty prezydenckiej pomiędzy urzędującym a byłym prezydentem. Będzie to pierwsza debata od 2020 roku, w której wystąpią albo Biden, który nie ma poważnego pretendenta do nominacji Demokratów, albo Trump, który uniknął debat w prawyborach Republikanów.

Jake Tapper i Dana Bash z CNN będą gospodarzami 90-minutowego pojedynku w Atlancie. Obaj kandydaci przyjęli zaproszenie sieci i zgodzili się zaakceptować zasady i format debaty określone w pismach przesłanych przez sieć do kampanii w maju.

Dla Trumpa wygłoszenie końcowego oświadczenia podczas debaty w CNN było wyraźnym odejściem od jego procesu karnego w Nowym Jorku i wyroku w zeszłym miesiącu. W trakcie sprawy o ciche pieniądze ubolewał, że jego prawnik nie ma ostatniego słowa, mimo że powszechną praktyką wśród prawników jest wygłaszanie mów końcowych na rozprawie.

„Dlaczego skorumpowany rząd może przedstawiać ostateczny argument w sprawie przeciwko mnie? Dlaczego obrona nie może przetrwać? Wielka korzyść, bardzo niesprawiedliwa. POLOWANIE NA CZAROWNICE” – napisał były prezydent w Truth Social.

Okno kwalifikacyjne do dyskusji Zamknięte Po północy w czwartek jedynie Biden i Trump spełnili wymogi konstytucyjne oraz wymogi dotyczące uprawnień do głosowania i głosowania określone przez CNN w maju.

READ  Caitlin Clark i Angel Reese Team WNBA vs. Nazwany pierwszym w historii All-Starem w drużynie USA

Według sieci podczas debaty odbędą się dwie przerwy reklamowe i w tym czasie pracownicy kampanii nie mogą kontaktować się ze swoim kandydatem. Kandydaci zgodzili się wystąpić na tej samej platformie. Mikrofony będą wyciszone przez cały czas trwania debaty, z wyjątkiem kandydata, który musi zabrać głos. Na scenie nie będą dozwolone żadne rekwizyty ani wcześniej napisane notatki, a kandydaci otrzymają długopis, kartkę papieru i butelkę wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *