TikToker Miranda Derrick odpowiada na oskarżenia o sektę

Kontynuowała: „Moi rodzice i siostra nie byli zbyt religijni. Od razu nazwali moje chodzenie dwa razy w tygodniu do kościoła „sektą”.

Miranda udostępniła je wyłącznie w zeszłym tygodniu Fotografie Dodał o sobie na ślubie swojej siostry: „Spędziłem z nimi ostatnie dwa lata, próbując zadośćuczynić, ruszyć do przodu i robić wszystko jako rodzina. To publiczny atak”.

Dokument zawiera wywiady z tancerzami, którzy odeszli z 7M Films i toczą proces cywilny z Shinnem. W 2022 roku złożył pozew o zniesławienie przeciwko byłemu członkowi kościoła, który zaprzeczył zarzutom. Sprzeciwiła się mu i wraz z kilkoma byłymi członkami kościoła wymienionymi jako powodowie złożyli pozew, w którym stwierdzają, że „Szekina jest sektą działającą pod przykrywką instytucji religijnej”. Rolling Stone’a zgłoszone. Zaprzeczył zarzutom zawartym w dokumentach sądowych. Wiadomości NBC zgłoszone. Nie wniesiono żadnego aktu oskarżenia, a sprawa jest w toku.

W dokumencie garstka tancerzy oskarżyła Shina o zachęcanie ludzi do zrywania więzi z członkami rodziny w celu „ratowania siebie”. Jedna z tancerek powiedziała, że ​​Miranda kiedyś powiedziała, że ​​tęskni za rodziną, ale pastor stwierdził, że to nie jest dobry pomysł, aby się z nimi spotykać. Według niego influencer przeszedł „pranie mózgu”.

W swoich relacjach na Instagramie Miranda odpowiedziała: „Nikt nie lubi, gdy ktoś robi mu pranie mózgu/Nie ma kontroli nad własnym życiem/To skorupa/Porwana córka człowieka/Siostra, to nieprawda”.

READ  Uziemienie Boeinga kosztuje United Airlines pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *