Sidney Sweeney publikuje gorące zdjęcia z „wielkimi dupami”

Sidneya Sweeneya

Dumny ze swoich „wielkich głupot”….

Po tym, jak producent skrytykował jej wygląd

Sidneya Sweeneya Nie przejęła się zjadliwą krytyką, jaką otrzymała od weterana hollywoodzkiego producenta na temat jej umiejętności aktorskich i wyglądu fizycznego.

W niedzielę aktorka zamieściła na Instagramie serię zdjęć i film, na których widać, jak bawi się w słońcu z przyjaciółmi podczas egzotycznego wypadu, opatrzona podpisem: „Dobre czasy i ślady opalenizny”.

Na jednym zdjęciu Sweeney miał na sobie bluzę z napisem „Przepraszam za świetne tyłki”.

Ta zjadliwa wiadomość wydaje się być odpowiedzią hollywoodzkiego reżysera Karol Baumktóry oczerniał wygląd Sweeneya i Skrytykował jego występ W komedii „Nikt oprócz ciebie”.

Baum, który jest także profesorem na USC, podzielił się z krytykiem filmowym swoimi sprośnymi komentarzami na temat Sweeneya. Żanet Maslin Podczas imprezy w Nowym Jorku.

Powiedział Maslinowi, że podczas lotu złapał „Nobody But You”, nazywając film „nie do oglądania”.

Przypomniała sobie również, jak przyprowadziła Sweeneya na zajęcia w USC, mówiąc: „Wyjaśnij mi tę dziewczynę. Ona nie jest ładna, nie potrafi grać. Dlaczego jest taka seksowna?”

W oświadczeniu dla Variety przedstawiciel Sweeneya Odpalił Baum wezwała swoich uczniów, aby kwestionowali jej postać za obrazę i niesprawiedliwe poniżanie aktorki. Na przestrzeni lat Baum wyprodukował kilka hitowych filmów, takich jak „Ojciec panny młodej” i „Martwi dzwonkowie”.

Najwyraźniej Sydney nie przejmuje się zbytnio całą tą próbą, ponieważ żyje w raju. Jej zdjęcia na Instagramie z niesamowitych wakacji dowodzą, że to ona śmieje się ostatnia.
READ  Wybory 2024: Gubernator Ohio zwołuje specjalną sesję, aby upewnić się, że Biden weźmie udział w głosowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *