Serwery Xbox nie działają i niektóre osoby nie mogą się zalogować ani grać w gry

Serwery internetowe Xbox przestały działać dzisiaj, 2 lipca, ze względu na zgłaszane problemy z połączeniem gier i usług z platformą.

Nie wspominając o tym na początku, Oficjalna witryna internetowa stanu serwera Xbox Usługi logowania mają „poważną awarię”. W przypadku sieci serwerów wielkości konsoli Xbox przebieg może się różnić, ale niewielu graczy jest w stanie się zalogować. Własne konta gier Microsoftu Potwierdzili problemy z serwerem. „Przepraszamy za niedogodności” – powiedział Microsoft.

Z konta pomocy technicznej Xbox wynika, że ​​Microsoft „był świadomy, że niektórzy użytkownicy zostali odłączeni od Xbox Live”. Firma zapewniła, że ​​bada tę sprawę. Tuż po 13:00 PT / 16:00 ET wydał aktualizację, w której napisano, że „dochodzenie trwa dłużej, niż oczekiwano”. Nie wiadomo, kiedy serwery Xbox Live powrócą do trybu online.

W sieci Xbox Network, wcześniej znanej jako Xbox Live, regularnie występują przerwy w działaniu serwera i inne problemy z łącznością. Jednak ostatni przestój był na tyle znaczący, że fani zaczęli korzystać z mediów społecznościowych, aby złożyć skargę i dać upust swojej frustracji.

Konto fana Call of Duty Raport Charliego Intela Serwery Call of Duty są jednymi z dzisiejszych problemów dotkniętych. Microsoft z pewnością wkrótce naprawi problem, gdyż w ciągu najbliższych dni sieć Xbox zostanie zalana użytkownikami na weekend 4 lipca.

GameSpot będzie aktualizować tę historię w miarę poprawy warunków na serwerze, więc sprawdzaj najnowsze informacje.

READ  Liczba wstrząsów wtórnych w New Jersey wzrosła do 34 po piątkowym wielkim trzęsieniu ziemi Oczekuje się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *