Relacje na żywo z trzeciej rundy Masters 2024: DeCambeau, Homa, Scheffler prowadzą, a Tiger Woods bije rekord

To emocjonujący dzień w Augusta National, a my mamy trójstronny remis na szczycie tabeli liderów.

Max Homa, Scottie Scheffler i Bryson DeChambeau przez cały tydzień prowadzili na Masters sześcioma punktami. Ma dwupunktową przewagę nad innymi polami. DeChambeau, który w drugiej rundzie znacznie awansował, w piątek zajął 18. miejsce i znalazł się w czołowej grupie.

Za nimi stoi Nicolai Hajgaard, który rozpoczyna dzień z wynikiem 4 poniżej, a Cam Davis i Colin Morikawa mają wynik 3 poniżej.

Tiger Woods jest daleko, ale gra w weekend. W piątek Woods po raz 24. wystąpił na Masters, przełamując remis z Garym Blairem i Fredem. On ma 1 na tydzień.

Trzymajcie się tutaj, aby otrzymywać aktualne informacje na temat sobotniego meczu.

Zobacz czasy tee

Sprawdź tabelę liderów

na żywo10 aktualizacji

 • Hideki Matsuyama i Rickie Fowler – pierwsza grupa, która dzisiaj pojawiła się na polu golfowym – zakończyli swoje obchody. Obaj osiągnęli wyniki 1–poniżej 71 lat.

  Bardzo solidne rundy, ale obie są nadal dobre.

 • Tiger wyglądał dobrze jako birdie na sekundzie par 5, ale stracił przewagę. Po tym, jak nie trafił w piłkę z wysokości 16 stóp, natychmiast się zapiął, wiedząc, że przegapił okazję. Nadal ma par 1-over.

 • W Augustowie wiatr zaczyna trochę wzmagać się. A te błyskawiczne zielenie – wiatr sprawia, że ​​są suche – kontrolują sytuację. Powinny być birdie – Luke List obejmuje przedziały od 4 do 14 – ale przypuszczam, że nikt dzisiaj nie poszedł za nisko.

 • Phil Mickelson… Tak, wbił czwartego gracza. Doprowadziło to do trzech straszydeł. Poza tym jest równy swojej rundzie. Jest w +7.

 • Przyjrzyjmy się nagrodom pieniężnym dla absolwentów studiów podyplomowych, w których do zgarnięcia jest łącznie 20 milionów dolarów:

  Pierwsze 3 600 000 dolarów

  Drugie 2 160 000 dolarów

  Trzecie 1 360 000 dolarów

  Czwarte 960 000 dolarów

  5. 800 000 dolarów

  6. miejsce z kwotą 720 000 dolarów

  7. miejsce z kwotą 670 000 dolarów

  8. 620 000 dolarów

  9. miejsce z kwotą 580 000 dolarów

  10. 540 000 dolarów

  50. 50 400 dolarów

 • Jeszcze kilka dobrych lektur:

  Ross Dellenger napisał o Tygrysie i o tym, kto wygra.

  Dan Wetzel powtórzył sugestię Vijaya Singha, aby przedłużyć kultową liczbę 12. (Spoiler: wszyscy oprócz Vijay uważają, że to bluźnierstwo.)

 • Jeśli szukasz ciekawej lektury, zapoznaj się z historią Jaya Busbee o Brysonie DeCampe bawiącym się żelazkami drukowanymi w 3D, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Poważnie.

 • Rory McIlroy, który nie przebiegł zbyt daleko, jako pierwszy wykonał bogeyed. Z wynikiem +5 jest bez zwycięstwa wkracza w swój 35. turniej major z rzędu, którego początki sięgają turniejów Masters w 2015 roku.

 • Jeśli wczesne grupy są jakąś wskazówką, dzisiaj są pewne niskie wyniki. Dziś rano sześciu graczy uzyskało wynik poniżej normy, w tym Luke List, który na pierwszych dwóch dołkach ma wynik 3 poniżej.

 • Piękny dzień w Augustowie

  Jest piękny dzień w Augustowie. Temperatury są teraz nieco wysokie, ale będą rosnąć przez cały dzień, osiągając maksymalnie 77

  W piątek zaledwie ośmiu graczy miało mniej. Można się spodziewać, że dzisiaj ta liczba będzie wyższa.

  W BetMGM Scotty Scheffler jest faworytem na poziomie +140. Inni współliderzy to Bryson DeChambeau (+450) i Max Homa (+500).

  Jeśli się zastanawiasz, Tiger Woods ma numer +10000.

  Trzymaj się tutaj, aby uzyskać więcej aktualizacji w miarę postępu Rundy 3.

READ  MFW twierdzi, że w tym roku wzrost gospodarczy w USA będzie dwukrotnie szybszy niż w przypadku krajów z grupy G7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *