Raper Sean Kingston aresztowany po nalocie na rezydencję na Florydzie: szeryf

Urzędnicy poinformowali, że został aresztowany w kilku przypadkach oszustw i kradzieży.

Biuro szeryfa hrabstwa Broward poinformowało w czwartek, że raper Sean Kingston został aresztowany po nalocie SWAT na rezydencję, którą wynajmował w Kalifornii na południu Florydy.

Kingston (34 lata), którego prawdziwe nazwisko brzmi Kisian Anderson, został aresztowany „bez żadnych incydentów” w Fort Irwin w Kalifornii pod zarzutem wielokrotnych oszustw i kradzieży i zostanie umieszczony w więzieniu w San Bernardino, śledczy podali w komunikacie prasowym.

Wcześniej w czwartek oddział Miami ABC News WPLG Matka rapera, Janice Turner, została aresztowana pod zarzutem oszustwa po przeszukaniu domu w Southwest Ranches na Florydzie.

Rancza Southwest znajdują się 36 km na południowy zachód od Miami na Florydzie.

„Jesteśmy świadomi niektórych zarzutów” – powiedział WPLG Robert Rosenblatt, prawnik reprezentujący rapera i jego matkę.

„Nie możemy się doczekać rozstrzygnięcia tej sprawy w sądzie i mamy nadzieję, że znajdziemy pomyślne rozwiązanie dla Shawna i jego matki” – powiedział Rosenblatt.

Po aresztowaniu Turnera Kingston napisał na Instagramie: „Ludzie uwielbiają negatywną energię! Ze mną wszystko w porządku i moja mama ma się dobrze!… Moi prawnicy zajmują się wszystkim w chwili, gdy rozmawiamy”.

ABC News zwróciło się do przedstawiciela firmy Kingston z prośbą o komentarz.

Monica Escobedo z ABC News przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  W środę po deszczu północno-wschodnia burza nawiedziła stany środkowoatlantyckie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *