Pixel 9 Pro przecieka w rzeczywistych obrazach z 16 GB RAM-u [Gallery]

Po renderowaniu w styczniu wyciekły prawdziwe zdjęcia Pixela 9 Pro przedstawiające nowy język projektowania.

Udostępnione przez Rozetkany Dziś powinien to być podobno 6,1-calowy Pixel 9 Pro, a nie większy 6,7-calowy model „XL”. Na ekranie startowym jest oznaczony jako „Cayman”, ma 16 GB pamięci RAM – czyli o 4 GB więcej w porównaniu z 8 Pro – i 128 GB pamięci.

Widzimy nowy projekt korpusu (obok 6,7-calowego iPhone'a 14 Pro Max), zaczynając od nowego paska aparatu w kształcie pigułki. Pro ma wyraźnie trzy obiektywy z lampą błyskową i wycięciem, które znów powinno pełnić funkcję termometru.

Następnie widzimy wypolerowane szyny (z wbudowanymi liniami antenowymi), na których dobrze widać odciski palców, co stanowiło problem w modelach iPhone’a Pro aż do zeszłorocznej zmiany modelu na tytanowy.

Przycisk zasilania (mniej więcej tej samej wielkości) i regulator głośności znajdują się na prawej krawędzi. Oznaczenia regulacyjne znajdują się po lewej stronie, z wycięciem na antenę u góry. Na dole port USB-C jest otoczony po jednej stronie przez głośnik. Drugi ma wycięcie na mikrofon i slot na kartę SIM. Uważaj, aby nie podłączyć ekstraktora do niewłaściwego otworu.

READ  Demokraci zjednoczyli się wokół Bidena, gdy raport wzbudził obawy ze względu na wiek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *