Miss USA Umasophia Srivastava rezygnuje kilka dni po rezygnacji Miss USACNN

Miss Dean USA złożyła rezygnację w środę, co wywołało kolejny szok w społeczności konkursowej zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez Miss USA, że zrzeka się korony.

W środę w poście na Instagramie Miss Dean USA Umasophia Srivastava powiedział Jego „wartości osobiste nie są już w pełni zgodne z kierunkiem organizacji”.

W oświadczeniu na swoim koncie osobistym Srivastava napisała: „Po miesiącach zmagań z tą decyzją zdecydowałam się zrezygnować z tytułu Miss Dean USA 2023”. We wrześniu dziekan szkoły średniej z New Jersey wygrał konkurs i został pierwszym Amerykaninem pochodzenia meksykańskiego pochodzenia, który zagrał tę rolę.

„Kończąc 11. klasę w ramach National Honor Society i rozpoczynając proces składania wniosków o przyjęcie do college’u, nie mogę się doczekać tego roku, wiedząc, że moja kariera akademicka jest ograniczona moją i samą ciężką pracą” – powiedziała. Dodany. Powiedziała, że ​​będzie kontynuować swoje działania na rzecz edukacji i akceptacji we współpracy z Lotus Magazine i Bridge of Books Foundation.

Zawodnik odpowiedział postem na Instagramie, w którym stwierdził, że szanuje decyzję Srivastavy i uważa dobro posiadaczy tytułu za „ważne” oraz że wkrótce zostanie wyznaczony następca.

Srivastava oraz organizacje Miss Universe i Miss USA nie odpowiedziały natychmiast na prośby CNN o komentarz.

Hectora Vivasa/Getty Images

Nolia Voigt na scenie podczas 72. wyborów Miss Universe w Salwadorze w listopadzie ubiegłego roku. Voigt niedawno zrezygnowała z tytułu Miss USA.

Jej rezygnacja jest następstwem zrzeczenia się tytułu przez inną królową na początku tygodnia.

W poniedziałek Nolia Voigt wycofała się z tytułu Miss USA, powołując się na swoje zdrowie psychiczne. Kiedy w listopadzie zdobyła koronę, Voigt, Amerykanka pochodzenia wenezuelskiego i pochodząca z Utah, powiedziała, że ​​będzie pracować nad nawiązaniem kontaktu z różnymi społecznościami w całych Stanach Zjednoczonych.

„W głębi duszy wiem, że to początek nowego rozdziału dla mnie i mam nadzieję, że nadal będę inspirować innych, aby byli asertywni, traktowali zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu i używali swojego głosu, aby bronić siebie i innych. Nawet gdy się czujesz niepewna, bojąca się tego, co przyniesie przyszłość” – napisała na Instagramie.

READ  Warner Bros. Pictures na CinemaCon 2024: wszystko ogłoszone i ujawnione

„Nigdy nie rezygnuj ze swojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Nasze zdrowie jest naszym bogactwem” – napisał.

jej Poczta Voigt wywołał spekulacje fanów, że wysyła ukrytą wiadomość na temat umowy o zachowaniu poufności, w której pierwsza litera pierwszych 11 zdań jego oświadczenia brzmi: „Milczę”.

Rzecznik organizacji Miss USA powiedział w poniedziałek CNN, że popiera decyzję Voigt o ustąpieniu z obowiązków, mówiąc: „Dobro naszych posiadaczek tytułów jest najważniejsze i rozumiemy, że tym razem powinna nadać priorytet”.

Organizacja dodała, że ​​analizuje plany „przeniesienia obowiązków na następczynię” i wkrótce ogłosi nową Miss USA.

Rezygnacje, spowodowane ustąpieniem w zeszłym tygodniu dyrektor ds. mediów społecznościowych Claudii Michel, wzbudziły wśród fanów pytania o to, czy należy zmienić kulturę i charakter konkursów piękności.

Michael bardzo szczerze mówił o rzekomych problemach w firmie. Na Instagramie Poczta Napisał, że zaprzecza „toksyczności w miejscu pracy i wszelkiego rodzaju znęcaniu się”.

Miss Universe i Miss USA nie odpowiedziały natychmiast na prośby CNN o komentarz.

Niektóre uczestniczki Voigt Miss USA udostępniły post, w którym stwierdziły, że „większość” klasy 2023 poparła jej decyzję o odejściu i poprosiła organizację Miss USA o zwolnienie jej z klauzuli NDA. ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *