Kowboje nadal organizują zajęcia po drafcie

FRISCO, Teksas – Drużyna Dallas Cowboys dokonała już ośmiu selekcji w drafcie do NFL 2024, ale tworzenie składu jeszcze się nie skończyło, ponieważ wkraczają na niekonkurencyjny rynek wolnych agentów, aby pozyskać topowe talenty, o których nikt nie słyszał ich nazwiska.

Ponieważ obrońca Oregonu, TJ Pass, był najbardziej wpływowym debiutantem w zeszłym sezonie, rynek niewybranych zawodników będzie przyjazny dla Cowboys w 2023 roku.

W ubiegłych latach Cowboys zarobili na Hall of Famers Drew Pearson, Cliff Harris i Tony Romo. Obecni współpracownicy to Terrence Steele, Marcus Bell, Cooper Rush i nie tylko.

Oto niewybrani wolni agenci, którzy zgodnie z raportem zgodzili się na warunki z Cowboys.

Uwaga: podpisy nie są oficjalne, dopóki Dallas nie podpisze kontraktu, ponieważ wcześniej mogą zmienić swoje zamiary.

  • Brevyn Spann-Ford, TE, Minnesota: Spann-Ford, potężnie zbudowany Tight End, który wyróżniał się w Senior Bowl, ze swoją sylwetką mierzącą 6 stóp i 6 funtów i ważącą 250 funtów, jest jednym z najlepszych zawodników blokujących runy w klasie draft. Chociaż jego wydajność przy odbiorze spadła w porównaniu z jego pobytem w Minnesocie, w Senior Bowl pokazał, że potrafi posiadać piłkę w ruchu. (Przekazane przez Toma Pelissero z NFL Network)
  • Jason Johnson, LB, UCF: Po rozegraniu w 2021 roku 100 odbiorów w sezonie we wschodnim Illinois, Johnson przeniósł się do UCF i w ciągu dwóch sezonów zaliczył 240 odbiorów dla Knights na drodze do znalezienia się w drugiej drużynie All-Big 12. Johnson, który zatrzymywał się na boisku i potrafił zdecydowanie zjeżdżać z górki, był jedną z najlepszych opcji na niewybranego linebackera. (Zgłoszone przez Uniwersytet Centralnej Florydy)
  • Brock Mogenson, LB, Dakota Południowa: Kolejny linebacker z ponad 100 sezonami w ataku, który zakończył karierę w college'u, Mogenson to kolejny napastnik z pola ataku. (Raport Ryana Fowlera z Bleacher Report)

Historia będzie aktualizowana, gdy dostępnych będzie więcej nazwisk.

READ  Debiut Ariany Maddix na Broadwayu! Gwiazda Vanderpump Rules zbiera owację na stojąco podczas swojego pierwszego wieczoru jako Roxy Hart w Chicago, a przyjaciele, w tym Lala Kent i Sheena Shay, kibicują jej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *