„Furiosa” zarobi 3,5 mln dolarów, „Garfield” zarobi 1,9 mln dolarów w zapowiedziach

Piątkowe popołudnie: Ugh, to niedobrze. Warner Bros. Gniew Od 41 lat film z okazji Dnia Pamięci będzie miał najkrótsze otwarcie wynoszące 4 dni 31–35 mln dolarów. Jak to jest święte? Jeśli prequel wyreżyserowany przez George’a Millera wypada słabo, ostatni raz film nr 1 lub tytuł otwierający z okazji Dnia Pamięci miał niższy dochód brutto w ciągu 4 dni miał miejsce w 1983 roku. Powrót Jedi Zarobił 30,5 miliona dolarów – wtedy mnóstwo pieniędzy.

Jeśli Gniew Osiągając najwyższy poziom obecnego zakresu z 35 milionami dolarów, było to najniższe otwarcie w weekend z okazji Dnia Pamięci od 1984 roku. Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Zarobił 33,9 mln dolarów. Sumy z lat 80. nie są skorygowane o inflację.

Anya Taylor-Joy w „Furiosa: Saga Mad Maxa”

Warner Bros.

Gniew Patrząc na ocenę 11 milionów dolarów Dziś (łącznie z zapowiedzią) i w okolicach 27,5 mln dolarów 3-dniowe 3804 w kinach, w tym w IMAX. Daliśmy Disney/Lucasfilm całe piekło Solo: historia Gwiezdnych Wojen Zees, który w porównaniu z Covidem 2018 miał 4-dniowy debiut na poziomie 103 mln dolarów, wygląda na bardzo bogatego. Zanim wyciągniemy Furiosę za rękę, pozwolimy jej trochę pożyć i zobaczyć, dokąd zaprowadzi ją noc i weekend, zanim frontman Anyi Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha zostanie sędzią, ławą przysięgłych i katem.

POWIĄZANE: Recenzja „Furiosa: A Mad Max Saga”: Chris Hemsworth i Anya Taylor-Joy wznoszą franczyzę dystopijną na nowy poziom – Festiwal Filmowy w Cannes

To trochę zadziwiające, jak zły jest odbiór przed przyjęciem gniew, Jednak dystopijne filmy o gangach z tatuażami na motocyklach i ciężarówkach na pustyni nie są dla wszystkich. RelishMix ma mieszane pozytywne opinie na temat filmu, pomimo 37% wzrostu w mediach społecznościowych dla gatunku science fiction/akcji, przy 387 milionach widzów na TikTok, Facebooku, X, YouTube i Instagramie. Hemsworth publikuje filmy na Instagramie, które mają 62,7 miliona wyświetleń dla 10,9 miliona obserwujących, podobnie jak Taylor-Joy dla swoich 97,6 miliona obserwujących i 88,3 miliona wyświetleń.

READ  Partie opozycyjne wygrają wybory w Korei Południowej

Niedawno dowiedziałem się, że Warner Bros Gniew Współfundatorzy tacy jak Village Roadshow zaangażowali się w projekt w 2015 r Mad Max: Na drodze gniewu. Kontynuacja kosztowała przed P&A 168 milionów dolarów.

Garfield (głos Chrisa Pratta).  i jego tata (głos Samuela L. Jacksona) w „The Garfield Movie”

Sony

Tymczasem Alcon/Sony Film o Garfieldzie pokazuje 8 milionów dolarów Dzisiaj (łącznie z zapowiedzią), 24 miliony dolarów piątek-niedziela i 30–32 mln dolarów 4-dniowy seans w 4035 kinach, w tym w PLF. W ujęciu trzydniowym byłby to początek 2004 roku Garfield: Film (21,7 mln dolarów). Film 20th Century Fox zakończył swoją emisję z kwotą 75,3 mln dolarów. Pamiętasz, kiedy ci to powiedzieliśmy Garfielda móc wygrać Gniew? Cóż, niektórzy nie wierzą, że to prawda Gniew Istnieją Imax, Dolby, D-box i niektóre PLF.

Pomimo pojawienia się na rynku nowego filmu dla dzieci, drugi weekend Paramount JEŚLI Projekcja w 4068 kinach 4,5 miliona dolarów Piątek, dzień 3 16,8 mln dolarów-50%, 4 dni 21,7 mln dolarówi sumy bieżące 64,2 mln dolarów.

Czwarty to trzeci weekend 20th Century Studios Królestwo Planety Małp z 3,4 mln dolarów Dzisiaj, 12,8 mln dolarów 3-dniowy, -50%, 4-dniowy 16,3 mln dolarów i potrwa łącznie do niedzieli 125,7 mln dolarów

Czwarty weekend Universalu Jesienny facet Patrząc na 2955 1,55 mln dolarów Dzisiaj, 5,5 miliona dolarów piątek-niedziela, -34%, 7 milionów dolarów 4-dniowy i całkowity bieg na piątym miejscu 73,2 mln dolarów Do końca niedzieli. Film Ryana Goslinga i Emily Blunt można kupować i wypożyczać cyfrowo.

Studio Aniołów wizja Rezerwacji i odbioru dokonuje 2100 kin 1 milion dolarów Dzisiaj, 2,8 mln dolarów Ponad 3 dni i 3,5 miliona dolarów Ponad 4 dni. W filmie występują Greg Kinnear i Terry Chen, a film przedstawia inspirującą, prawdziwą historię Ming Wanga, zubożałego chińskiego geniusza, który opuszcza komunistyczne Chiny, aby zostać pionierem okulisty w Stanach Zjednoczonych. Pracując nad przywróceniem wzroku sierocie oślepionej przez ojczyma, musi zmierzyć się z traumą związaną z brutalnymi wstrząsami i rewolucją kulturalną swojej młodości.

Jacin Boland/Warner Bros.

Piątkowy poranek: Mimo że na rynku jest więcej filmów, nadal odczuwamy skutki strajków. W jaki sposób? Wiele osób nadal nie ma zwyczaju oglądania filmów i chociaż treść jest najważniejsza, nie należy się spodziewać, że żadna z premier zaplanowanych na ten weekend zrobi furorę: jedna to prequel/spinoff z nową zdobywczynią Oscara w roli głównej, a druga to film familijny film o starzejącym się kocie z komiksu jedzącym lasagne. Nie spodziewaj się czterodniowego weekendu o wartości ponad 200 milionów dolarów, takiego jak dwie ostatnie ramki świąteczne z okazji Dnia Pamięci.

READ  Pantery zdobyły swój pierwszy tytuł Pucharu Stanleya w trzecim meczu pokonując Oilers

Fronton autorstwa George’a Millera z Warner Bros Furiosa: Saga Mad Maxa W chwili premiery o 15:00 zarobił 3,5 miliona dolarów w 3400 lokalizacjach.

z 2015 roku Droga Maxa Maxa Furii W maju 2015 r. emisjonowano zapowiedzi o wartości 3,7 mln dolarów, a otwarcie o 19:00 w ten weekend zarobiło 45,4 mln dolarów. Otwarte o 14:00 Film otworzył się z wielokrotnością 3,3 razy. Takie jest przekonanie w tym filmie Gambit królowej Anya Taylor-Joy wciela się w Charlize Theron w pustynnej dystopijnej epopei o pomocniku Mad Maxa (a Furiosa to prawdopodobnie bas w ostatnim filmie, w zależności od tego, kogo spytasz). Gniew Oczekuje się, że w ciągu czterech dni zarobi 40 milionów dolarów.

w odróżnieniu Indiana Jones i tarcza przeznaczenia, Wielka hollywoodzka premiera w Cannes w zeszłym roku została zakłócona przez krytyków. Gniew Nowość w RT pokonała wiele z certyfikatem 89%. odpukać, Gniew Wskaźnik oglądalności na Rotten Tomatoes wynosi 96%. Film Taylor-Joy i Chrisa Hemswortha ma 4 i pół gwiazdki i jest rekomendowany w 70% po wyjściu utworu ScreenEngine/ComScore. 68% mężczyzn przyznało filmowi 87% ocen, a 32% kobiet 81%. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre słowa z ust do ust zaprocentują w okresie od piątku do niedzieli.

Tymczasem Alcon/Sony Film o Garfieldzie Wczoraj o 14:00 zarobił 1,9 miliona dolarów w programach, które rozpoczęły się w 3243 lokalizacjach. To nieco więcej niż w zeszłoczwartkowych zapowiedziach IF, które opiewały na kwotę 1,75 mln dolarów. Garfielda Oczekiwano, że w cztery dni zarobi ponad 30 milionów dolarów. Garfielda 37% zepsutych przez krytyków RT. Publiczność ogólna 58%, rodzice 19% i dzieci do lat 12 23%. Ogólna publiczność przyznała filmowi animowanemu 3 i pół gwiazdki, a rodzice i dzieci 4 i pół gwiazdki. Ogólnie rzecz biorąc, jest więcej kobiet niż mężczyzn Garfielda 55% do 45%.

Studia Anioła wizja Otrzymał 4 1/2 gwiazdki i 68% zdecydowanej rekomendacji. Masa ciała kobiet wynosi 64%. W grupie demograficznej 55+ odsetek ten wyniósł 47%, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę film oparty na wierze.

READ  Teksas przejmuje kontrolę nad parkiem na Eagle Pass wbrew woli miasta w ramach prac granicznych: burmistrz

Gdzie indziej, Najważniejsze JEŚLI Kończy swój pierwszy tydzień z kwotą 42,5 miliona dolarów, 8% mniej niż ostatni tytuł live-action PG, chmiel, W pierwszym tygodniu zarobił 46,4 miliona dolarów. Animowany CGI film Universal zakończył swoją emisję w USA i Kanadzie kwotą 108 milionów dolarów. Żadna kontynuacja nie dostała zielonego światła na dużym ekranie. JEŚLI Ma nadzieję spaść o 50% w porównaniu z otwarciem wynoszącym 33,7 mln dolarów. Chmiel -43% w dół. Pamiętać Chmiel Tytuł wielkanocny, który grał przez trzy tygodnie w święty weekend.

Film powiązany z osią czasu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *