Draymond Green reaguje na zwycięzcę meczu Luki Doncicia w drugim meczu przeciwko Timberwolves

Po emocjonującym występie w czwartej kwarcie w pierwszym meczu, który zapewnił Dallas Mavericks prowadzenie 1:0 nad Minnesota Timberwolves, Luka Doncic podwoił swoją skuteczność po kolejnym ekscytującym występie w drugim meczu.

Po stracie 18 punktów w drugiej kwarcie Doncic ponownie opóźnił Mavs w drodze do powrotu do gry w drugiej połowie. Danczyk zdobył 32 punkty, trafiając 10 z 23 rzutów z gry i pięciokrotnie trafiając za trzy punkty. Doncić w drugim meczu zanotował triple-double z 13 asystami i 10 zbiórkami.

Doncic zakończył swój występ zwycięskim strzałem nad Defensywnym Graczem Roku. Gdy zegar dobiegł końca, Doncic tańczył wokół Rudy’ego Goberta, po czym wykonał wsad nad wielkim Francuzem i wbił głęboko za trzy punkty. Na trzy sekundy przed końcem Danczyk warknął Goberta na podłogę, a cel ucichł.

Po strzale Donczyka, który dał Mavs prowadzenie 2:0 nad Timberwolves, Draymond Green podzielił się swoją reakcją na Instagramie. Green rzucił w twarz Jadenowi McDanielsowi, po czym Doncic trafił za trzy punkty nad Gobertem.

przez @NBCSWarriors Na Twitterze:

Ponieważ Mavericks mają już silną przewagę 2:0 nad Timberwolves, finały Konferencji Zachodniej przenoszą się do Dallas na dwa mecze w niedzielę, które rozpoczynają się o 17:00 czasu polskiego.

Ten post pojawił się jako pierwszy Drut wojowników! Podążaj za nami Facebook I Świergot!