Córka Angeli Jolie i Brada Pitta, Shiloh, „zatrudniła własnego prawnika”, aby zmienić jej nazwisko: Źródło

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh, podjęła się zmiany nazwiska.

Źródło zbliżone do sprawy powiedziało PEOPLE, że 18-letnia Pitt złożyła wniosek o zmianę nazwiska, co oznaczałoby zmianę jej prawnego imienia na Shiloh Jolie, i zatrudniła w tym procesie własnego prawnika.

„Shiloh zatrudniła własnego prawnika i sama za to zapłaciła” – podało źródło, wskazując na zarzuty Jolie dotyczące „historii molestowania” jako jednego z powodów zmiany nazwiska.

Angelina Jolie z dziećmi w 2019 r.

Monica Shipper/Getty


Organizacja PEOPLE zwróciła się do przedstawiciela Pitta z prośbą o komentarz.

Shiloh złożyła dokumenty prawne uzyskane przez PEOPLE, aby 27 maja, w swoje 18. urodziny, usunąć fragment swojego nazwiska.

Angelina Jolie i jej dzieci w 2021 r.
Mike’a Marslanda/WireImage

Oprócz Shiloh Pitt (60 l.) i Jolie (48 l.), Maddox (22 l.), Pax (20 l.), Zahara (19 l.), Knox (15 l.) i Vivienne (15 l.) mają razem pięcioro dzieci.

Wydaje się również, że dwoje rodzeństwa Shiloh porzuciło ten fragment ze swojego nazwiska. Vivienne jest wymieniona jako „Vivienne Jolie” na afiszu przedstawienia na Broadwayu Osoby z zewnątrz, którego producentem jest Jolie. W międzyczasie Zahara dołączyła do stowarzyszenia Alpha Kappa Alpha w Spelman College w listopadzie, gdzie przedstawiła się jako Zahara Marley Jolie.

W 2016 roku Jolie złożyła pozew o rozwód z Pittem, starając się o fizyczną opiekę nad szóstką dzieci.

W sierpniu 2022 roku powiedział PEOPLE, że od lat była to „smutna sytuacja”. Nawiązując do trwającej walki Pitta z Jolie o opiekę nad dziećmi. „Wiele razy zdarzały się długie przerwy, podczas których nie widywał się z dziećmi” – dodało źródło Pociąg pociskowy Gwiazda.

Podczas gdy opieka nad dziećmi i ich winiarnia Chateau Miraval toczyły spór w sądzie, Jolie oskarżyła Pitta o znęcanie się nad nią i dziećmi, co prawnicy Pitta nazwali „wprowadzaniem w błąd” i „odwracaniem uwagi”.

W niedawnym piśmie dotyczącym sporu dotyczącego winnicy były ochroniarz pary, który nadal pracuje dla Pitta, w dokumentach prawnych uzyskanych przez PEOPLE stwierdził, że Jolie „zachęcała” dzieci, aby „unikały spędzania czasu” z Pittem podczas wizyt.

W odpowiedzi jej prawnik Paul Murphy oświadczył w oświadczeniu: „Angelina zawsze chciała separacji i zdrowych, pozytywnych relacji między wszystkimi członkami rodziny, w tym panem Pittem”.

Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Od pikantnych wiadomości o gwiazdach po historie o ludzkich zainteresowaniach — ludzie chcą być na bieżąco z najlepszymi rzeczami, jakie mają do zaoferowania.

Brad Pitt i jego dzieci w 2014 r.

ROBYN BECK/AFP za pośrednictwem Getty


Jolie w przeszłości otwarcie wypowiadała się na temat rozwodu pary, m.in Opiekun Decyzji o rozwodzie z Pittem w 2021 roku nie podjęła „lekko”.

„Dużo zajęło mi znalezienie się w sytuacji, w której czułam, że muszę rozstać się z ojcem moich dzieci” – powiedziała wówczas, zauważając, że „wiele” nie może powiedzieć na temat obecnego rozwodu osada. .

READ  Stany Zjednoczone twierdzą, że Izrael mógł naruszyć prawo międzynarodowe, używając amerykańskiej broni w Gazie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *