Warner Bros. Pictures na CinemaCon 2024: wszystko ogłoszone i ujawnione

CinemaCon 2024 oficjalnie się rozpoczęło, a kilka dużych studiów filmowych znajduje się w Las Vegas, gotowych pokazać, co przyniesie każdemu z nich przyszłość. Jesteśmy w IGN i będziemy omawiać wszystkie najważniejsze wiadomości z największych prezentacji.

Z przykrością jednak informujemy, że nie wszystko jest natychmiast udostępniane publicznie po prezentacji, więc dołożymy wszelkich starań, aby opisać jak najwięcej, abyście mogli dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych nadchodzących filmach!

Najpierw uczestniczyliśmy w prezentacji Warner Bros. Pictures, której głównymi bohaterami były Joker: Folly a Deux, Furiosa: A Mad Max Saga i Beetlejuice. Horyzont Kevina Costnera i M. Mamy także nowe spojrzenie na pułapkę Nighta Shyamalana.

Warner Bros. poniżej. Sprawdź wszystkie najważniejsze wiadomości z panelu CinemaCon Pictures i bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej relacji w miarę upływu tygodnia. Daj nam znać, jakie było Twoje ulubione odkrycie na CinemaCon!

Pierwszy zwiastun Joker: Folly à Deux przedstawia Arthura Flecka z Joaquina Phoenixa i Harley Quinn z Lady Gagi

Jak wspomnieliśmy, nie wszystko, co zostanie pokazane na CinemaConie, zostaje upublicznione. Na szczęście dla fanów DC pierwszy zwiastun Jokera: Folie à Deux już szturmem podbija internet.

Na nagraniu widzimy fragmenty związku Arthura Flecka Joaquina Phoenixa i Harley Quinn Lady Gagi. Co bardziej niezwykłe, ich miłość przechodzi od tego, co można określić jedynie jako złudzenia, do brutalnej rzeczywistości. Potwierdza także zasadniczą zmianę w historii Harley Quinn.

Reżyser Todd Phillips wszedł na scenę, aby omówić film i potwierdził, że chociaż kontynuacja może nie być w pełni muzyczna, muzyka jest „istotnym elementem”. Nie odbiega to zbytnio od oryginalnego filmu, a Arthur Fleck zawsze miał w sobie „muzykę”.

Joker: Folie à Deux trafi do kin 4 października 2024 roku.

Materiał Furiosa: A Mad Max Saga przedstawia Anyę Taylor-Joy z misją

Powyższy zwiastun nie pochodzi z CinemaCon.

Uczestnicy panelu CinemaCon organizowanego przez Warner Bros. Pictures mogli rzucić okiem na Furiosa: A Mad Max Saga. Niektóre z pokazanych momentów przedstawiały historię Anyi Taylor-Join Furiosy z początku jej życia, jej trudną podróż, by pomścić matkę, oraz utratę dzieciństwa. Część tej historii widzieliśmy także w najnowszym zwiastunie Furiosy.

READ  Wtorkowa misja Starlink z Cape Canaveral

Reżyser George Miller odwiedził CinemaCon i powiedział, że akcja Furiosy będzie rozgrywać się w scenerii osób w wieku 16–18 lat, a Taylor-Joy stwierdziła, że ​​jest to „historia o determinacji dziewczyny, by uwierzyć w niemożliwe”.

Furiosa: A Mad Max Saga trafi do kin 24 maja 2024 roku.

Beetlejuice Sok z żuka powraca po 36 latach oczekiwania

Powyższy zwiastun nie pochodzi z CinemaCon.

Sok z żuka Sok z żuka Warner Bros. Pokazano także nowy materiał filmowy z kontynuacji, a także wcześniejsze klipy z prezentacji i zwiastuna. Dobrze przyjrzymy się Sok z żuka Keatona, Deetzes – Lydia Winony Ryder, Delia Catherine O'Hara i Astrid Jenny Ortegi – oraz postać Willema Dafoe. Lydia pozornie potwierdza też, że film będzie dotyczył zmarłych i tych, którzy próbują przeżyć.

Keaton widział ten film już dwa razy i stwierdził, że jest „naprawdę cholernie dobry”, a Ortega jest w filmie „idealny” i od razu zrozumiał, o co mu chodziło.

Sok z żuka Sok z żuka w kinach od 6 września 2024 roku.

Zwiastun Mickey 17 przedstawia liczne życia Mickeya Roberta Pattinsona

Pierwszy zwiastun Mickey 17 Warner Bros. Zespół i Robert Pattinson pokazali, że Mickey jest „zbędnym” nabytkiem, którego można ponownie wykorzystać po jego śmierci. Film powstał na podstawie Mickey 7 Edwarda Ashtona, ale reżyser Bong Joon-ho, znany ze sławy Parasite, zmienił tytuł na Mickey 17, ponieważ zabił postać Pattinsona 10 razy częściej niż w książce.

Te sceny pokazują, że Pattinson kilkakrotnie działał przeciwko sobie w tym futurystycznym świecie science fiction, a Bong-ho wie, że może grać różne wersje Mickeya, ponieważ ma „szalenie w oczach”. Widzieliśmy także dyktatora granego przez Marka Ruffalo, jego żonę graną przez Toni Colette, dziewczynę Mickeya graną przez Naomie Augie oraz Stevena Yeuna, który gra „dziwnego przyjaciela” Mickeya.

Mickey 17, czyli tak naprawdę historia „prostego człowieka, który ratuje świat”, trafi do kin 31 stycznia 2025 roku.

READ  Pixel 9 Pro przecieka w rzeczywistych obrazach z 16 GB RAM-u [Gallery]

Horizon: An American Saga zapiera dech w piersiach

Horizon: An American Saga, dwuczęściowy westernowy epos wyreżyserowany, wyprodukowany i współautorem scenariusza przez Kevina Costnera, miał swoją premierę na CinemaCon. Historia osadzona w czasie ekspansji wojny secesyjnej i zasiedlenia amerykańskiego Zachodu.

Costner powiedział widzom, że próbował nakręcić te filmy, najpierw w 1988, a następnie w 2012 roku, i był podekscytowany, że w końcu udało mu się doprowadzić je do mety. Jednak cały jego harmonogram dla Horizon składał się z czterech filmów.

Omówił, w jaki sposób film bada „obietnice” Ameryki, na które zapracowali ciężko zapracowani i odporni ludzie, którzy domagają się swoich. Odbyło się to jednak kosztem tych, którzy już tu są. Chciał, aby muzyka była głównym tematem tej epopei, dlatego udał się do Szkocji, aby zdobyć 92 muzyków.

Horizon: An American Saga Part 1 trafi do kin 28 czerwca 2024 roku, a część druga – 16 sierpnia 2024 roku.

M. Pułapka Nighta Shyamalana polega na wysyłaniu publiczności na nieudany koncert

M. Następny film Nighta Shyamalana nosi tytuł Trap, a jego córka Salekha, która jest także dyrektorem muzycznym, powiedziała nam, że pomogła w wpadnięciu na pomysł projektu. Jeśli chodzi o film, pułapka zdaje się opowiadać o wciągającym doświadczeniu, takim jak koncert, który zamienia się w thriller.

Na początku koncertu, gdy na scenę wchodzi piosenkarka Lady Raven (w tej roli Saleka!), dzieje się coś strasznego i musisz odkryć, że była to pułapka mająca na celu złapanie poszukiwanego seryjnego mordercy granego przez Josha Hartnetta.

Trap zadebiutuje w kinach 9 sierpnia 2024 roku.

Czy mamy wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij email do [email protected].

Adam Pankhurst jest pisarzem dla IGN. Można go śledzić na X/Twitterze @AdamBankhurst I dalej TIK Tok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *