Vanna White płacze w teledysku „Wheel of Fortune”.

grać

Vanna White ze łzami w oczach żegna się ze współgospodarzem „Koła fortuny”, Patem Sajakiem.

White (67 l.) nagrał emocjonalne przesłanie odegrane przed 77-letnim Sajakiem i publicznością „Koła fortuny”, którego emisja odbywa się w czwartek (Sprawdź lokalne oferty), noc przed ostatnią audycją Sajaka w roli gospodarza po 41 latach współpracy.

„Nie mogę uwierzyć, że jutro jest nasz ostatni występ” – powiedziała White, zdobywając się na uśmiech na nagraniu. „Nie wiem, jak opisać słowami, co znaczyło dla mnie ostatnie 41 lat. Ale spróbuję. Minęło osiem tysięcy odcinków”.

White przypisuje Sajakowi pomoc w przezwyciężeniu tremy, której doświadczyła, rozpoczynając swoją pierwszą pracę w telewizji, czyli serialu.

„Sprawiłeś, że poczułam się komfortowo i pewnie” – powiedziała White, która stała się światową gwiazdą „Koła fortuny”. „Sprawiłeś, że jestem tym, kim jestem. Naprawdę.”

Pożegnanie Pata Sajaka Jego ostatni odcinek „Koła fortuny” od ponad czterdziestu lat

„Jaką niesamowitą i niezapomnianą podróż odbyliśmy” – powiedział White, powstrzymując łzy. „Cieszę się każdą minutą spędzoną z tobą”.

Wzięła głęboki oddech i kontynuowała.

„Kiedy ten rozdział się skończy, wiem, że nadal będziesz w pobliżu” – powiedział White. „Jesteś dla mnie jak brat i uważam cię za prawdziwego przyjaciela na całe życie, który zawsze będzie cię uwielbiał. Kocham cię, Pat”.

O mój Boże” – powiedział Sajak, oglądając teledysk do „Wheel of Fortune”, którego akcja rozgrywa się obok White’a. Oboje objęli się na scenie.

White będzie nadal współgospodarzem i autorem listów w „Koło fortuny” w sezonie 42 z nowym gospodarzem Ryanem Seacrestem. W piątkowym, finałowym odcinku Sajak wygłosi własne przemówienie pożegnalne.

READ  Prognozy play-offów NFL na sezon 2023–24 w 18. tygodniu: Teksańczycy wygrywają ofertę, Steelers potrzebują pomocy po sobotnim zwycięstwie

Sajak początkowo był przeciwny zatrudnieniu Vanny White: „Była zbyt zdenerwowana”

Sajak uważa za zabawne to, że początkowo sprzeciwiał się zatrudnieniu White’a, kiedy pierwotna współgospodarz Susan Stafford odeszła w 1982 r., kiedy program był nadal emitowany w NBC. Twórca „Koła fortuny” Merv Griffin przeprowadził skuteczne poszukiwania, aby znaleźć lokalizację, w wyniku której trafiły trzy młode kobiety, w tym White. Bycie modelką i wicemiss w wyborach Miss Georgia nie było wyborem Sajaka.

„Była bardzo słodka i sprawiała wrażenie bardzo miłej osoby. Ale była bardzo zdenerwowana” – powiedział Sajak W swoim jedynym pożegnaniu Wywiad wJego córką jest Maggie Sajak. „Jej usta drżały i pociły się. Myślałem, że ja (Griffin) jej nie zatrudnię. Merv był mądrzejszy ode mnie. Dostrzegł coś w niej i wiedział, że nerwy miną”.

Griffin ma rację. White została gwiazdą „Koła fortuny”, a u szczytu popularności serialu fani nadali swoim córkom imię Vanna. „Przeraża mnie myśl, jak inne byłoby życie” – powiedział Sajak. „Była kochana i uczyniła moje życie cudownym”.

Czy Pat Sajak i Vanna White naprawdę są przyjaciółmi?

Gwiazdy „Koła fortuny” są blisko powiązane z planem obejmującym dziesięciolecia. Maggie Sajak opowiedziała o przyjaźni rodzinnej, którą ona i jej brat Patrick łączyli z rodziną White’a.

„Dorastaliśmy z dziećmi Vany, Nico i Gigi” – wspomina Maggie Sajak. „Patrick i ja zawsze byliśmy w ich domu lub oni byli w naszym”.

„Mimo że przed kamerą bawiliśmy się świetnie, dzieliliśmy się tymi wydarzeniami z naszymi rodzinami poza studiem” – powiedział White w swoim filmie. „Obserwowaliśmy, jak nasze dzieci razem dorastają, razem podróżowaliśmy po świecie, śmialiśmy się, płakaliśmy i świętowaliśmy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *