Taylor Swift publikuje zwiastun wideo „Fortnite” z Post Malonem: Obejrzyj

Cztery godziny przed oficjalną premierą swojego albumu Zakład Torturowanych PoetówTaylor Swift udostępniła sześciosekundowy zwiastun nadchodzącego teledysku do swojej piosenki „Fortnite” z Post Malone.

„Podczas tego przesłuchania stoję przed moimi współczłonkami Zakład Torturowanych Poetów Z podsumowaniem moich odkryć” – opisał wideo, dodając link do podglądu albumu. „Album ukaże się dziś wieczorem. Jutro o 20:00 dwa tygodnie teledysków.

Kilkusekundowy zwiastun przedstawia maszynę do pisania powtarzającą zdanie „Kocham cię, dzwoni”, choć nie widać reszty zdania. Później klip pokazuje, jak Malone i Swift piszą w dystopijnym biurze Królewny Śnieżki.

Jest nawet klip przedstawiający Malone'a i Swifta przytulających się na środku autostrady, ze Swiftem w czarnej sukience otoczonym płonącymi kartkami papieru.

„Byłem wielkim fanem Posta, ponieważ jest pisarzem, a jego muzyczne eksperymenty i melodie, które tworzy, zapadają w pamięć na zawsze” – powiedziała Swift. napisał Wcześniej w czwartek w mediach społecznościowych… „Widziałem, jak magia ożyła, kiedy razem pracowaliśmy nad Fortnite. Naprawdę nie możesz się doczekać, aż usłyszysz tę piosenkę.

We współpracy z Malanem, Zakład Torturowanych Poetów „Floryda!!!” We Florence + The Machine, „So Long, London” i „Quilt as Sin?”

Swift ogłosiła informację o swoim jedenastym albumie studyjnym, wchodząc na scenę, aby odebrać nagrodę dla najlepszego popowego albumu wokalnego (północe) – co oznacza jego 13. wygraną Grammy (jego szczęśliwy numer). Niedługo po ogłoszeniu piosenkarka udostępniła okładkę albumu wraz z tekstami jednego z utworów znajdujących się na albumie.

„Więc wchodzę do dowodu/Mój poplamiony płaszcz/Moje muzy, rany/Moje amulety i amulety/Moje tykanie, tykanie, tykanie miłosnych bomb/Moje żyły są czarnym atramentem/W miłości i poezji wszystko jest fair/Z miłością, torturowani poeci Szef wydziału” – czytamy w notatce.

Trendy

Swift później drażniła się z tym, co według niektórych było możliwym tekstem przed jej nowym albumem w dniu zaćmienia słońca. Swift udostępniła w swojej historii na Instagramie czarno-biały film przedstawiający maszynę do pisania, pisząc: „Tłum szaleje na jej wyciągnięcie ręki, półksiężyc, całkowite zaćmienie słońca”.

READ  Biden i Trump zdobyli nominacje i zmierzają do kolejnego rewanżu w wyborach powszechnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *