Śledztwo w sprawie pieniędzy Donalda Trumpa

19:41 czasu wschodniego, 25 kwietnia 2024 r

Eksponat testowy przedstawia Trumpa w Białym Domu z byłym szefem tabloidu

Od Elise Hammond i Lauren Del Valle z CNNZdjęcie byłego reportera National Investigations Davida Beckera z ówczesnym prezydentem Donaldem Trumpem w Białym Domu zostało dopuszczone jako dowód w sprawie karnej Trumpa dotyczącej ukrytych pieniędzy.

Biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie

Materiał filmowy, dopuszczony jako dowód przez biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie, został pokazany podczas czwartkowego procesu byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Jedno z nich to zdjęcie Davida Beckera, byłego wydawcy „National Enquirer”, i Trumpa w Białym Domu.

Kolejnym eksponatem jest American Media Inc. oraz umowa licencyjna pomiędzy towarzyszką zabaw Playboya, Karen McDougal. Becker zeznał w sądzie, że wynegocjował umowę mającą zapłacić McDougalowi 150 000 dolarów za prawa do tej historii, która dotyczyła jego i Trumpa.

Na mocy umowy z dnia 5 sierpnia 2016 r. McDougall będzie co miesiąc zamieszczać felieton na temat starzenia się i sprawności fizycznej w magazynach Star i OK.

Do eksponatów dołączono fakturę za płatności na rzecz prawnika McDougala, Keitha Davidsona, wraz z innymi dokumentami i SMS-ami.

READ  Raptors i Pacers zaangażowane w rozmowy handlowe Pascala Siakama z udziałem Bruce'a Browna Jr., typy draftu: Źródła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *