Roberta F. Aaron Rodgers stanął przed ultimatum, gdy poproszono go o zostanie wiceprezydentem Kennedy’ego, ale nie był na to gotowy.

Dobre zdjęcia

Tego lata Aaron Rodgers miał szansę na karierę polityczną. Zamiast tego wybrał piłkę nożną. Rodgers znalazł się na krótkiej liście Kandydat na prezydenta USA Robert F. Kennedy Jr. był potencjalnym kandydatem na wiceprezydenta, ale wyeliminował się z wyścigu. Decyzja zasadniczo sprowadziła się do futbolu i Rodgers musiał się poddać.

„Kocham Bobby’ego” – powiedział Rodgers We wtorek na konferencji prasowej Jets. „Odbyliśmy kilka dobrych rozmów. Ale tak naprawdę były dwie opcje – przejść na emeryturę i zostać jego wiceprezesem lub grać dalej. Chcę grać dalej”.

Oczekuje się, że Kennedy będzie kandydował tej jesieni jako niezależny kandydat, co będzie wyzwaniem, w którym wezmą udział urzędujący prezydent Joe Biden i były prezydent Donald J. Próbuję zdenerwować Trumpa. Rodgers był publicznym zwolennikiem Kennedy’ego, który planuje głosować na rzecznika ochrony środowiska w 2024 r., i opowiadał się za stanowiskiem polityka w sprawie szczepionek i „wolności medycznej”.

Szansa na zostanie wicekapitanem odebrałaby piłkę nożną 40-letniemu Rodgersowi, który wraca po kontuzji ścięgna Achillesa, która miała wpływ na cały sezon 2023. Wygląda na to, że Rodgers Całość odzyskana w OTADziewięć miesięcy po kontuzji.

Rodgers ma wiele do udowodnienia w 2024 roku i stara się pokazać, że rok po poważnej kontuzji nadal może grać na wysokim poziomie. Steve DeBerg (1750) ma 40 lat (łącznie z graczami kopiącymi i graczami) z najdłuższym zwolnieniem między meczami od 1970 r.

Są też odrzutowce NFL Najdłuższa susza w fazie play-off – 13 sezonów i jeden bez awansu Super Bowl Od wygranej Super Bowl III w sezonie 1968. Rodgers chce sprowadzić mistrzostwo do Nowego Jorku, więc kariera polityczna będzie musiała poczekać.

READ  Sąd Najwyższy sygnalizuje, że nie może pozwolić Kolorado wyrzucić Trumpa z karty do głosowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *