Morgan Wallen został aresztowany pod zarzutem zrzucenia krzesła z dachu baru w Nashville

Gwiazda muzyki country Morgan Wallen została aresztowana w niedzielę wieczorem po rzekomym zrzuceniu krzesła z dachu baru w Nashville – podała policja.

Według Departamentu Policji Metro Nashville, 30-letniemu Wallenowi postawiono trzy zarzuty lekkomyślnego narażenia na niebezpieczeństwo i jeden zarzut zakłócania porządku w związku z incydentem w sześciopiętrowej restauracji Chiefs, artysty country Erica Churcha w centrum Nashville. Policja A Wpis w mediach społecznościowych Wallen rzucił krzesło z najwyższego piętra, które wylądowało na Broadwayu — w pobliżu dwóch funkcjonariuszy.

Gwiazda muzyki country Morgan Wallen została aresztowana w niedzielę wieczorem pod zarzutem zrzucenia krzesła z dachu baru.

Departament Policji Metro Nashville


Jego prawnik, Worick Robinson, potwierdził aresztowanie i w oświadczeniu dla CBS News stwierdził, że piosenkarz współpracuje z władzami.

Kaucję Wallena ustalono na 15 250 dolarów. Stanie przed sądem 3 maja. Został aresztowany, gdy w piątek na stadionie Lucas Oil w Indianapolis rozpoczynał trasę One Night at a Time. Będzie koncertował w Nashville od 2 do 4 maja.

W niedzielę jego koledzy z muzyki country świętowali zwycięstwo Nagrody telewizyjne za muzykę country w Austin w Teksasie. Teledysk Wallena „Last Night” był nominowany do nagrody dla najlepszego męskiego teledysku roku, ale przegrał Jelly Roll, wideo „Need a Favor”. Zamiast tego wygrał.

Morgan Wallen wykonuje „98 Braves” na gali Billboard Music Awards 2023 w Truist Park w Atlancie w stanie Georgia.

Derek White/Penske Media za pośrednictwem Getty Images


READ  11 osób zostało rannych w wyniku wybuchu w hotelu Fort Worth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *