Kevin Bacon wraca do szkoły średniej „Footloose” z okazji 40. rocznicy powstania filmu MarkCNN

Kevina Bacona ma pod warunkiem, że Jego kultowy film „Footloose” z 1984 roku powstał po obietnicy powrotu do szkoły średniej w Utah.

Bacon pojawił się w szkole Payson High School w sobotę, kilka miesięcy po tym, jak uczniowie tej szkoły rozpoczęli kampanię w mediach społecznościowych #BacontoPayson. W ramach tego zadania uczniowie odtworzyli sceny filmowe i filmy taneczne w nadziei, że zwrócą uwagę aktora, aby mógł wystąpić na szkolnym balu maturalnym.

Szkoła Payson High School ma zostać przeniesiona pod koniec roku szkolnego.

„Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tej rozmowie Bacon z Paysonem, pomyślałem: «Wow, to szaleństwo». Ale wszyscy byliście niestrudzenie” – powiedział Bacon w swoim sobotnim przemówieniu na szkolnym boisku. ABC7. – Rozmawiałeś ze mną.

Bacon powiedział, że docenia zaangażowanie ucznia.

Obrazy CBS/Getty

Kevin Bacon w „Footloose”.

W ramach wysiłków szkoły Payson High School na rzecz sprowadzenia Bacona z powrotem do kampusu zobowiązali się oni do przygotowania 5000 niezbędnych zestawów materiałów, aby pomóc Fundacji Six Degrees.org. W ramach tych działań organizacja zamierza spakować i rozprowadzić do 40 000 zestawów. „Swobodne 40” Próbować.

W swoim sobotnim przemówieniu Bacon podziękował uczniom za to, że „sprawili, że powrót gwiazdy filmowej był bardzo pozytywny”.

Jak wynika z komunikatu wideo Bacona, Bacon otrzymał honorowy dyplom szkoły średniej w Payson, pozował do zdjęć z uczniami, a podczas wizyty nawet potrząsnął szafką. Instagrama Sobotnie opowieści.

W 1984 roku na ekranach kin pojawił się film „Footloose”, w którym Bacon wcielił się w rolę nastolatka przeprowadzającego się do małego miasteczka, w którym obowiązuje zakaz tańca. Kulminacją filmu jest bal maturalny, miejsce, które 40 lat później wciąż robi wrażenie.

READ  Carlos Algarz wypada z Australian Open po porażce z Alexandrem Zverevem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *