Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o DWI, a następnie zwolniony z aresztu policyjnegoCNN

Justin Timberlake został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i zwolniony z aresztu policyjnego w Nowym Jorku – powiedział jego prawnik.

Według policji zaobserwowano, jak piosenkarza „prowadził pojazd pod wpływem” we wtorek o 00:37 w nowojorskim Sag Harbor. Z raportu policji w Sag Harbor wynika, że ​​Timberlake prowadził BMW z 2025 r., kiedy rzekomo nie zatrzymał się przed znakiem stopu i nie utrzymał pasa ruchu.

Z akt sądowych wynika, że ​​funkcjonariusz wszczął kontrolę ruchu, a Timberlake powiedział policji, że „wypił martini i pojechałem za przyjaciółmi do domu”.

Oczy Timberlake’a były „przekrwione i szkliste”, a jego oddech wydzielał „silny zapach napoju alkoholowego” – głosi akta sądowe.

Departament Policji w Sag Harbor

Według Departamentu Policji w Sag Harbor Justin Timberlake został aresztowany w Sag Harbor na Long Island w stanie Nowy Jork po tym, jak zaobserwowano, że „prowadził pojazd pod wpływem”.

Funkcjonariusz Departamentu Policji w Sac Harbor Village opisał go jako „niezdolnego do koncentracji” i dodał: „Miał bełkotliwą mowę, był niespokojny i słabo wypadł we wszystkich standardowych terenowych testach trzeźwości”.

Timberlake trzykrotnie odmówił przeprowadzenia testów chemicznych, za pierwszym razem mówiąc: „Nie, nie przeprowadzałem testów chemicznych”.

Raport zawiera szczegóły jego terenowych testów trzeźwości. Jak poinformowała policja, został on zatrzymany i przetrzymywany w areszcie przez noc. Został ukarany za wjechanie na znak stopu i niezatrzymanie się na swoim pasie ruchu – powiedział CNN jego prawnik Ed Burke.

Timberlake został zwolniony bez kaucji. Jak poinformowało CNN biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Suffolk, jego następna rozprawa wyznaczona jest na 26 lipca. Oczekuje się, że pojawienie się będzie wirtualne.

Sag Harbor to wieś położona w Hamptons na wschodniej części Long Island. Według źródła zaznajomionego ze sprawą Timberlake opuścił hotel American w okolicy na krótko przed aresztowaniem.

READ  „Katastrofalny” wybuch domu w Wirginii, w którym zginął 1 strażak, 10 zostało rannych: urzędnicy

Zdjęcia Matta Agudo/INSTAR

Justin Timberlake opuszcza gmach sądu wraz z Edem Burke we wtorek (18 czerwca) w The Hamptons.

Timberlake jest obecnie w trasie koncertowej ze swoim najnowszym albumem.Wszystko, co przyszło mi do głowyJego występ zaplanowano na przyszły piątek w United Center w Chicago.

W weekend Timberlake złożył hołd swoim dwóm synom i podzielił się w poście swoimi planami na Dzień Ojca. Instagrama.

„Moje 2 najlepsze prezenty. Codziennie dowiaduję się o sobie więcej, ponieważ oboje wybraliście mnie na swojego tatę. Przez twoje szczyty i doliny zawsze będę przy tobie… aby cię podnieść, pokazać ci, jak wysoko możesz wznieść to życie, podnieść cię, gdy upadniesz. I, oczywiście, zasypywanie cię nieznośnymi żartami o tacie. Kocham was oboje bardzo. Dziękuję, że wyznaczyłeś mi mój najważniejszy cel” – napisał Timberlake. „A teraz… na dzisiaj: zobaczmy, jak tata ogląda finałową rundę US Open i wszyscy w spokoju rozegramy mecz”.

Timberlake (43 lata) jest żonaty z producentką i aktorką Jessicą Biel. Para pobrała się w 2012 roku i są rodzicami 9-letniego Silasa i 3-letniego Phineasa.

Ta historia została zaktualizowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *