Don Hurley planuje pozostać w Jukonie, „dynastia w czasach nowożytnych”

GLENDALE, Arizona – Oficjalne rozpoczęcie pracy trenerskiej Kentucky ma nastąpić we wtorek, a Danny Hurley z UConn powiedział w poniedziałek wieczorem, że planuje pozostać w drużynie Huskies i zdobyć trzeci z rzędu tytuł mistrza kraju.

Po tym, jak UConn pokonał Purdue (75-60) i został wielokrotnym mistrzem turnieju NCAA, Hurley odniósł się do otwarcia z pewnym humorem, mówiąc reporterom, że „nie uważa tego za problem”, gdy zapytano go o Kentucky. Powiedział, że powinni zapytać jego żonę, Andreę, pochodzącą z New Jersey.

„O mój Boże, Kentucky, czy gdziekolwiek indziej, zabierze ją dalej od New Jersey” – powiedziała, zapytana o reakcję na potencjalną przeprowadzkę. „To znaczy, pojechaliśmy na Rhode Island i musiałem ją wyciągnąć, a potem pojechałem do Connecticut. Zbliżyłem się do niej. Teraz więcej? Nie mogę teraz uzyskać rozwodu. Zacząłem zarabiać. ”.

Hurley dał pewien wgląd w dalsze plany swojego planu: „Teraz myślisz sobie w głowie, ja patrzę do szatni, czy możliwe jest zrobienie tego trzy razy jak dynastia w dzisiejszych czasach. To znaczy, o to właśnie chodzi. Myślę.”

Przedstawiciele UConn zgadzają się z tym poglądem i w zeszłym roku dali Hurleyowi nowy, duży kontrakt po zdobyciu przez niego pierwszego tytułu mistrza kraju w UConn. Hurley zarobił w tym sezonie 5 milionów dolarów w ramach sześcioletniego kontraktu ogłoszonego w czerwcu.

Dyrektor sportowy UConn, David Benedict, powiedział ESPN, że ludzie z dumą wymieniają Hurleya w ofertach pracy, co oznacza, że ​​ludzie uważają go za „najlepszego trenera w kraju”.

Benedykt powiedział, że nie może się doczekać kolejnej rundy rozmów z Hurleyem.

„Działajmy tak szybko, jak to możliwe” – powiedział Benedict ESPN. „To znaczy, że nie minęła nawet godzina od meczu. Nie możemy się jednak doczekać rozmów z trenerem lub jego agentem i upewnienia się, że u nas wszystko w porządku.

READ  Iran wystrzeliwuje setki rakiet i dronów w pierwszym bezpośrednim ataku na Izrael | Komunikaty konfliktowe

„Nie różni się to od tego, co zrobiliśmy w zeszłym roku. Będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić jemu, jego sztabowi i programowi pozycję do rywalizacji o mistrzostwa. Oczywiście częścią tego jest utrzymanie się, więc chcemy zatrzymać ludzi .”

Hurley powiedział, że w przyszłym roku skupi się na UConn, co rozpocznie się podczas wtorkowej podróży.

„Jutro podczas lotu do domu zaczniemy rozmawiać o tym, jak będzie wyglądał skład” – powiedział. „Oczywiście, kończymy szkołę niektórym zawodnikom. Stracimy kilku wczesnych zawodników NBA. Zamierzamy zagłębić się w szczegóły i stworzyć skład, który będzie w stanie grać w koszykówkę na poziomie porównywalnym z twoim. widziałem to przez ostatnie dwa lata. Wiem, jakie będzie nasze nastawienie”.

Po wiadomości, że John Calipari finalizuje kontrakt z Arkansas, Hurley został drugim trenerem Final Four, który usunął swoje nazwisko z rozważań na temat pracy w Kentucky przed jego oficjalnym otwarciem. Trener Alabamy Nate Oates wydał oświadczenie Wcześniej w poniedziałek ogłosił, że przebywa w Tuscaloosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *