DFA spotkało się z zastępcą Jorge Lopezem po wyrzuceniu, a rękawica została rzucona w tłum

Nawet jak na standardy New York Mets tegoroczny zespół osiągnął zauważalne minimum. W środę te spadki najbardziej zaobserwował Jorge Lopez, zastępca Metsa.

A może powinienem powiedzieć o zespole byłego zastępcę Metsa, Jorge Lopeza? Powołał go do tego zadania Czwartek popołudniu.

To prawda, że ​​nie wszystko poszło dobrze dla Metsów, kiedy Lopez wszedł do gry. Adam Ottavino pozwolił RBI na singiel w ósmej rundzie, co dało Los Angeles Dodgers prowadzenie 5-3. Lopez przejął piłkę i pozwolił na dublet debiutantowi Miguelowi Vargasowi, uderzając Mookie Bettsa, a następnie pozwolił Shoheiowi Ohtaniemu na zdobycie dwóch bramek na boisku przeciwnej drużyny i podwyższył prowadzenie Los Angeles na 9-3.

Potem sprawy stały się dziwne.

Lopez podał Freddiemu Freemanowi wynik 2:1, nisko i do przodu, ale wyprowadził szachownicę ze strony byłego MVP. Lopez wierzył, że Freeman dokonał zagrania i stanowczo argumentował swoją rację, dopóki nie został wyrzucony przez sędziego trzeciej bazy Ramona De Jesusa.

Praworęczny powiedział jeszcze kilka słów do De Jesusa, po czym zszedł z kopca, w oczywisty sposób sfrustrowany rzucił rękawicę na trybuny i wyszedł do budynku klubu, zostawiając swoją drużynę, by rzuciła się na Josha Walkera w środkowym ataku wymiana. .

Freeman nadal chodził, a Dodgers wygrali 10:3 na Mets, kończąc obydwa mecze we wtorkowym doubleheaderze.

Wielu uważało, że to źle wygląda dla Lopeza. Menedżer Mets Carlos Mendoza zgodził się, – powiedział dziennikarzom po meczu Rzut rękawiczką przez Lopeza był „nie do przyjęcia” i obiecał zająć się tą sprawą wewnętrznie.

Reporterzy przeprowadzili wywiad z Lopezem, który powiedział kilka nieprzyjemnych rzeczy na temat stanu Metsów i jego miejsca w drużynie.

Reakcja Lopeza na żal z powodu rzucenia rękawicy:

„Nie. Nie żałuję tego. Myślę, że prawdopodobnie byłem w najgorszej drużynie w całej lidze MLB. Co się stanie, to się stanie, więc zrobią, co chcą. Będę tu jutro, jeśli będą tego chcieli Zamierzam to robić dalej.

Należy zauważyć że Niektórzy ludzie „Prawdopodobnie najgorsza drużyna w całej pieprzonej lidze MLB” – nie było słychać słów Lopeza. „Najgorszy kolega z drużyny w całej lidze MLB” – zapytali. Anthony DiComo z MLB.com Poproszony o wyjaśnienia w tej kwestii, Lopez otrzymał odpowiedź, że jest najgorszym członkiem najgorszej drużyny w lidze MLB.

READ  Wybory 2024: Gubernator Ohio zwołuje specjalną sesję, aby upewnić się, że Biden weźmie udział w głosowaniu

Lopez w swoich komentarzach na Instagramie w czwartek rano powiedział „zespół”, a nie „zespół”.

Jorge Lopez / Instagram

Jorge Lopez / Instagram

Tak czy inaczej, to nie są słowa człowieka, który spodziewa się, że następnego dnia będzie w klubie. Wkrótce się to spełniło.

Gdy słowa Lopeza rozeszły się po Internecie, kilku członków zespołu medialnego Mets W tym Joela Shermana z „New York Post”.Jego kadencja w drużynie dobiegła końca i według doniesień zespół planuje zatrudnić miotacza na to stanowisko.

Ale jaki to był wynik.

NOWY JORK, NOWY JORK – 29 marca: (New York Daily’s Out) Jorge Lopez #52 z New York Mets przeciwko Milwaukee Brewers na Citi Field 29 marca 2024 r. w Nowym Jorku.  Brewers pokonali Mets 3-1.  (Zdjęcie: Jim McKissock/Getty Images)NOWY JORK, NOWY JORK – 29 marca: (New York Daily’s Out) Jorge Lopez #52 z New York Mets przeciwko Milwaukee Brewers na Citi Field 29 marca 2024 r. w Nowym Jorku.  Brewers pokonali Mets 3-1.  (Zdjęcie: Jim McKissock/Getty Images)

Jorge Lopez był tego wart, zarówno ze wzmacniaczem, jak i Metsami. (Zdjęcie: Jim McKissock/Getty Images)

Jest jasne, że Metsowie go teraz nie potrzebują.

Niewielu spodziewało się, że zespół będzie rywalizował w lidze NL East po tym, jak w zeszłym roku osiągnął bilans 75-87 i poprawił się jedynie nieznacznie. Jednak Nowy Jork nie spełnił tych oczekiwań, utrzymując po środę bilans 22-33 i zajmując czwarte miejsce w lidze.

Z bilansem 7-18 w maju przegrali osiem z ostatnich dziewięciu meczów. Dzień wcześniej prezes Mets ds. operacji baseballowych, David Stearns, przyznał reporterom, że nie grają jak drużyna play-offowa, ale nie oznajmił, że zostaną sprzedane w ostatecznym terminie handlu.

Dla perspektywy oto pięć najwyższych 40-osobowych wynagrodzeń w lidze MLB: Poprzez umowy BożeOraz ich aktualne rekordy:

1. New York Mets (344,6 mln dolarów): 22–33
2. Los Angeles Dodgers (329 milionów dolarów): 36-22
3. New York Yankees (312,6 mln dolarów): 37-19
4. Atlanta Braves (265,2 mln dolarów): 31–21
5. Filadelfia Phillies (258,6 mln dolarów): 39-18

Metz jest złe i drogie. W czwartym sezonie właściciela miliardera Steve’a Cohena zaprezentowali niewiele poza sezonem 101 zwycięstw w 2022 r., w którym stracili tytuł mistrza ligi i ponieśli porażkę w rundzie z dziką kartą. Mają dobre perspektywy dzięki zeszłorocznej wyprzedaży, ale nadal zajmują 13. miejsce wśród systemów farm MLB. do rurociągu MLB.

READ  Ustawodawcy z Arizony głosowali w sprawie umożliwienia lokalnej policji dokonywania aresztowań transgranicznych

Powtórzę: niewielu spodziewało się wielkich rzeczy po Mets w tym sezonie, ale nie jest niczym niezwykłym, że obciążony finansowo zespół jest całkowicie wyczerpany. Są drużyny, które radzą sobie obecnie na boisku gorzej od nich, ale kiedy grasz na poziomie, na którym powinieneś być, trudno odmówić Lopezowi racji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *