Caleb Williams, Jaden Daniels i Drake Maye dołączą do draftu do NFL

Trzy kwarty — Caleba Williamsa, Jaydena Danielsa I Drake’a Maye’a – Detroit znalazło się wśród 13 graczy, którzy przyjęli zaproszenia do wzięcia udziału w drafcie do NFL, ogłosiła w czwartek liga.

Williams z USC, zwycięzca Heisman Trophy 2022, jest przewidywanym numerem 1 drużyny Chicago Bears w momencie rozpoczęcia draftu za trzy dni, 25 kwietnia (20:00 ET, ESPN/ABC).

Daniels z LSU, który w zeszłym sezonie wygrał Heisman, oraz Maye z Karoliny Północnej to typy numer 1 odpowiednio w Washington Commanders i New England Patriots. Oczekuje się, że bezpośrednio po nich nastąpią pkt 2 i 3.

Odbiorcy będą dobrze reprezentowani w Detroit wraz ze stanem Ohio Marvin Harrison JrW połączeniu z kolegami z drużyny LSU, najwyżej sklasyfikowany gracz na tej pozycji Malika Nabarsa oraz Brian Thomas Jr. i Waszyngton Rzym Oduns.

Trzej gracze z Alabamy – obrońca Dallasa TurneraKamień węgielny Deriana Arnolda I uporaj się z atakiem JC Latham – też wezmą udział. Obrońca UCLA Layado LatuObrońca Toledo Quinyona Mitchella i liniowy obrony Missouri Dariusz Robinson Będzie również

Draft do NFL rozpoczyna się 25 kwietnia pierwszą rundą, a następnie 26 kwietnia następuje druga i trzecia runda. Projekt zakończy się 27 kwietnia rundami od czwartej do siódmej.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Zwycięzcy nagrody SAG 2024: Pełna lista nominowanych i zwycięstw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *