caminodelavida.pl

 1. Serwis blogowy caminodelavida.pl jest ogólnodostępnym serwisem przeznaczonym dla wszystkich internautów.
 2. Zastrzegamy sobie prawo publikowania tylko tych komentarzy, które uznamy za merytorycznie powiązane z danym wpisem.
 3. Przyjmiemy na klatę wszystkie krytyczne i merytoryczne komentarze, dzięki którym będziemy mogli poprawić zarówno treści wpisów jak i sam serwis – jesteśmy za nie wdzięczni oraz bardzo je cenimy.
 4. Jednakże nie akceptujemy wszelkiego rodzaju obraźliwych i agresywnych komentarzy. Będą one ze strony caminodelavida.pl usuwane.
 5. Teksty i zdjęcia publikowane na stronie caminodelavida.pl są własnością ich twórców w związku z tym zabrania się ich rozpowszechniania i kopiowania bez ich uprzedniej zgody.
 6. Wpisy zawierają subiektywne odczucia osób je tworzących, jeżeli się z nimi nie zgadzasz możesz wyrazić swoją opinię. Pamiętaj jednak: strona caminodelavida.pl nie jest miejscem na wyrażanie swoich poglądów politycznych, religijnych czy światopoglądowych. Camino de Santiago ma nas łączyć a nie dzielić.
 7. Caminodelavida.pl nie bierze odpowiedzialności za treść opinii, komentarzy osób prywatnych i firm udzielanych na stronie caminodelavida.pl.
 8. Ważna dla nas jest netykieta, w związku z tym Drogi czytelniku nie pisz WIELKIMI literami, nie nadużywaj wykrzykników. Bądź kulturalny i pamiętaj, że każdy ma do opowiedzenia swoją historię!
 9. Uważaj z humorem i ironią. To, co przekazujesz tonem głosu jako żart, na piśmie może być niezrozumiałe albo obraźliwe.
 10. Niektóre części serwisu Caminodelavida mogą wykorzystywać ciasteczka, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera użytkownika odwiedzającego serwisu, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia i przyspieszenia działania serwisu (np. zapamiętują uprzednio otwierane strony Caminodelavida.pl i umożliwiają ponowne ich wczytanie szybciej). Każdy użytkownik może je wyłączyć w ustawieniach własnej przeglądarki.
 11. Na serwisie Caminodelavida.pl korzystamy z usługi Google Analytics, czyli usługi firmy Google Inc. Używa on ciasteczek, czyli opisanych w pkt 10 plików tekstowych w celu umożliwienia nam przeanalizowania sposobu w jaki użytkownicy korzystają z naszego serwisu. Informacje zbierane przez Cookies są przekazywane spółce Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google korzysta z nich w celu oceny naszej witryny przez użytkownika, czy też tworzenia raportów ruchu na stronach internetowych. Google może przekazywać je też osobom trzecim. Korzystając z serwisu Caminodelavida użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google danych, które go dotyczą.
 12. Na serwisie Caminodelavida mogą być emitowane reklamy z wykorzystaniem sieci Google AdSense. W przypadku wątpliwości co do treści reklam prosimy o kontakt a adres info[at]caminodelavida.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Użytkownik może zapoznać się z polityką prywatności Google AdSense tutaj.
 13. W ramach serwisu Caminodelavida funkcjonują również połączenia z mediami społecznościowymi. Są to m.in. Instagram, Pinterest, Twitter, Facebook, Google+. Każdy z tych podmiotów w chwili wejścia na stronę może śledzić informacje o tym, że odwiedzasz nasza stronę, jeżeli w chwili wejscia na nią jesteś również zalogowany/a ww. portalu. W przypadku, gdy polubisz lub w inny sposób oznaczysz wpis na stronie Caminodelavida.pl będąc zalogowanym/a na portalu społecznościowym może się zdarzyć, że zawartość strony zostanie podlinkowana do Twojego profilu w mediach społecznościowych. Jeżeli nie życzysz sobie, aby portale społecznościowe odnotowywały odwiedziny na Caminodelavida, wyloguj się ze swoich kont w mediach społecznościowych.
 14. Pamiętaj, że w Internecie nikt nie jest anonimowy i każdy zostawia po sobie trwały ślad. Każdy komputer ma swój unikatowy adres IP, a dostawca łącza internetowego prowadzi statystyki co, kiedy i z jakiego komputera było wysyłane lub pobierane.
 15. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres info[at]caminodelavida.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Dane osobowe podawane np. na formularzu kontaktowym nie są udostępniane pod żadnym pozorem osobom/firmom trzecim oraz są wykorzystywane tylko na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.