Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Miło nam poinformować, że Dom Wydawniczy Rafael przygotował do dystrybucji wersję płytową DVD filmu „Ślady stóp”, który miał premierę 20 stycznia br. To kolejny kanał dystrybucji tego obecnie najpopularniejszego filmu o tematyce pielgrzymkowej do grobu świętego Jakuba w Polsce. Począwszy od 26 maja br. film jest również dostępny do obejrzenia online w serwisie Kino pod Aniołem.

Portal Caminodelavida jest patronem medialnym filmu na terenie Polski. W związku z tym specjalnie dla czytelników i fanów Caminodelavida mamy przygotowany wspólnie z dystrybutorem kody rabatowe na zakup wydania DVD oraz do obejrzenia filmu online.

Kod rabatowy: caminodelavida
Kod rabatowy o treści: caminodelavida umożliwia nabycie wersji DVD z 25% rabatem lub obejrzenie online filmu „Ślady stóp” z 50% rabatem.

Wersja DVD:
Film jest do kupienia w sklepie internetowym rafael.pl w cenie 34.90 PLN. Kupując film należy podać w procesie zakupowym podać kod caminodelavida, aby uzyskać 25% rabat.

Wersja online:
„Ślady stóp” są dostępne do obejrzenia online w serwisie Kino pod Aniołem w cenie 9,90. Wypożyczając film należy podać kod caminodelavida, aby uzyskać 50% rabat.

Kody są ważne do 31 lipca 2017 roku włącznie.

Warto wspomnieć, że w ciągu 6 miesięcy wyświetlania w polskich kinach osiągnął blisko 15 tysięczną widownię. Jest to znaczący wynik biorąc pod uwagę, że społeczność polskich pielgrzymów Camino de Santiago odnotowanych w Biurze Pielgrzyma w Santiago de Compostela to zaledwie 25 tysięcy peregrinos.

Film jest dokumentalnym zapisem pielgrzymki jedenastu mężczyzn w wieku 19–41 lat szlakami Camino del Norte, Camino Covadonga, Camino Primitivo i Camino Lebaniego na północy Hiszpanii (szlaki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2015 roku). W trakcie wędrówki zahaczają o takie, znane pielgrzymom miejsca, jak: Monasterio de Santo Toribio de Liébana, Santuario de Covadonga, Cámara Santa w Oviedo. Pątnikami są amerykańscy katolicy, skupieni wokół księdza Sergio z parafii świętej Anny w miasteczku Gilbert na przedmieściach Phoenix w stanie Arizona. Czytaj pełną recenzję

Portal Caminodelavida objął patronat medialny nad filmem w ramach wspierania inicjatyw promujących wędrówkę szlakiem Camino de Santiago. Dodatkowo doceniamy też własną rolę statystów w filmie, który był kręcony w trakcie naszego pobytu w Santiago de Compostela w 2014 roku 🙂

Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino de Santiago". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną (Camino del Norte) oraz tego skromnego portalu. Później wędrował również Camino Frances, kawałek Camino Primitivo, Camino Portugues Central oraz Camino Ingles. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie ma za sobą już osiem wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. Czasami bywam również przewodnikiem po Camino de Santiago w Hiszpanii dla grup polsko i anglojęzycznych, dzieli się wiedzą i przekazuje pasję do wędrowania Drogami św. Jakuba. Masz ciekawą historię związaną z Camino? Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Chcesz nawiązać współpracę w celu promocji Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowie na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości