Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Miło nam poinformować, że Dom Wydawniczy Rafael przygotował do dystrybucji wersję płytową DVD filmu „Ślady stóp”, który miał premierę 20 stycznia br. To kolejny kanał dystrybucji tego obecnie najpopularniejszego filmu o tematyce pielgrzymkowej do grobu świętego Jakuba w Polsce. Począwszy od 26 maja br. film jest również dostępny do obejrzenia online w serwisie Kino pod Aniołem.

Portal Caminodelavida jest patronem medialnym filmu na terenie Polski. W związku z tym specjalnie dla czytelników i fanów Caminodelavida mamy przygotowany wspólnie z dystrybutorem kody rabatowe na zakup wydania DVD oraz do obejrzenia filmu online.

Kod rabatowy: caminodelavida
Kod rabatowy o treści: caminodelavida umożliwia nabycie wersji DVD z 25% rabatem lub obejrzenie online filmu „Ślady stóp” z 50% rabatem.

Wersja DVD:
Film jest do kupienia w sklepie internetowym rafael.pl w cenie 34.90 PLN. Kupując film należy podać w procesie zakupowym podać kod caminodelavida, aby uzyskać 25% rabat.

Wersja online:
„Ślady stóp” są dostępne do obejrzenia online w serwisie Kino pod Aniołem w cenie 9,90. Wypożyczając film należy podać kod caminodelavida, aby uzyskać 50% rabat.

Kody są ważne do 31 lipca 2017 roku włącznie.

Warto wspomnieć, że w ciągu 6 miesięcy wyświetlania w polskich kinach osiągnął blisko 15 tysięczną widownię. Jest to znaczący wynik biorąc pod uwagę, że społeczność polskich pielgrzymów Camino de Santiago odnotowanych w Biurze Pielgrzyma w Santiago de Compostela to zaledwie 25 tysięcy peregrinos.

Film jest dokumentalnym zapisem pielgrzymki jedenastu mężczyzn w wieku 19–41 lat szlakami Camino del Norte, Camino Covadonga, Camino Primitivo i Camino Lebaniego na północy Hiszpanii (szlaki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2015 roku). W trakcie wędrówki zahaczają o takie, znane pielgrzymom miejsca, jak: Monasterio de Santo Toribio de Liébana, Santuario de Covadonga, Cámara Santa w Oviedo. Pątnikami są amerykańscy katolicy, skupieni wokół księdza Sergio z parafii świętej Anny w miasteczku Gilbert na przedmieściach Phoenix w stanie Arizona. Czytaj pełną recenzję

Portal Caminodelavida objął patronat medialny nad filmem w ramach wspierania inicjatyw promujących wędrówkę szlakiem Camino de Santiago. Dodatkowo doceniamy też własną rolę statystów w filmie, który był kręcony w trakcie naszego pobytu w Santiago de Compostela w 2014 roku 🙂

Film „Ślady stóp” („Footprints. The path of your life”) dostępny na DVD

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości