Spotkanie o Camino de Santiago w Gdańsku – 29 maja 2017 roku

CaminodelavidaNewsLeave a Comment

Spotkanie o Camino de Santiago w Gdańsku - 29 maja 2017 roku

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Tym razem pora na Gdańsk, który mimo położenia na trasie Pomorskiej Drogi św. Jakuba jest nieco osierocony o spotkania nawiązujące tematyką do Camino de Santiago. Tym bardziej należą się brawa Markowi Kołodziejczykowi, który zaprasza na spotkanie do Hotelu Almond. Opowie o swoich doświadczeniach ze szlaku, poznanych osobach, problemach zdrowotnych i wskazówkach potrzebnych, aby przejść szlak.

Spotkanie już 29 maja, w poniedziałek o godz. 18:00. Dla uczestników spotkania darmowy parking przed hotelem, a przed salą będzie przygotowany bufet, w którym (w ramach podziękowania dla hotelu za udostępnienie miejsca) można nabyć coś do picia lub przekąskę. Marek podchodzi profesjonalnie do wydarzenia i udało mu się namówić Szefa Kuchni hotelu do przygotowania hiszpańskich przekąsek prosto ze szlaku świętego Jakuba w Hiszpanii, a dodatkową atrakcją będzie pokaz tańca Paso Doble ze szkoły tańca Smooth. Dzięki Waszemu wsparciu i zainteresowaniu w przyszłości być może pojawią się kolejne prezentacje w tym miejscu.

Szczegóły wydarzenia na Facebook’u na profilu strony Marka – Droga i pasja, a my polecamy i czekamy na feedback, jak było. Oby więcej takich inicjatyw.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.