Spotkanie na Camino Polaco w Toruniu – 26 maja 2017 roku

CaminodelavidaNewsLeave a Comment

Spotkanie w Toruniu nt. Camino de Santiago

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Kolejne spotkanie na Camino Polaco w Toruniu organizowane przez Pracownię Szlaku św. Jakuba i Bractwo św. Jakuba odbędzie się wyjątkowo w piątek 26 maja o godz. 19:00. Pielgrzymów i sympatyków znajdziecie w budynku Wydziału Teologicznego przy ulicy Gagarina 37 w salce nr 1 (mapka niżej).

Gwoździem programu będzie spotkanie z małżeństwem Renatą i Andrzejem Fołta z Dębic (woj. podkarpackie), którzy podzielą się przeżyciami ze wspólnego Camino oraz o wartościach, jakie płyną dla rodzin, które wspólnie wybierają się na Szlak św. Jakuba.

Oprócz głównej prezentacji i refleksji będzie także o inicjatywie „Szkoły św. Jakuba”, Festiwalu św. Jakuba w Ciechocinie (10 czerwca 2017 roku) oraz o przejściu Camino Polaco na odcinku Gniewkowo – Kruszwica w dniu 24 czerwca br. organizowanym przez toruńskie bractwo.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.