Wschowska Droga św. Jakuba: Leszno – Jakubów – 16-18 czerwca 2017 roku

CaminodelavidaNewsLeave a Comment

Wschowska Droga św. Jakuba: Leszno - Jakubów - 16-18 czerwca 2017 roku

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Stowarzyszenie Czas A.R.T. zaprasza na weekendowe wędrowanie Wschowską Drogą św. Jakuba, która leży na styku Lubskiej i Wielkopolskiej Drogi św. Jakuba. Wszyscy zainteresowani będą mogli pokonać odcinek z Leszna do Jakubowa o długości 49,5-67 km (w zależności od wybranego wariantu) podzielonych na 3 etapy:

  • Leszno – Wschowa – 23 km
  • Wschowa – Górczyna – 15,5 km lub dla bardziej wytrzymałych do Głogowa – 33 km
  • Głogów – Jakubów – 11 km.

Wariant przejścia można wybrać samodzielnie a termin to długi weekend czerwcowy 16 – 18 czerwca br. Szczegółowy plan znajdziecie na profilu Stowarzyszenia Czas A.R.T.  a osoby zainteresowane przejściem mogą zgłosić się na adres czasart[at]gmail.com najpóźniej do dnia 10.06.2017 lub na nr telefonu 512 384 837. Osoby, które planują przejście w wybranym dniu bez noclegu – proszone są przesłanie zgłoszenia nie później niż do 14.06.2017.

Uczestnicy standardowo zobowiązani są zaopatrzyć się w prowiant na czas przejścia. Ubezpieczenie na czas przejścia we własnym zakresie. Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje w wyznaczonych miejscach na trasie oraz poczęstunki. Trasa przebiega przez wioski, w których będą otwarte sklepy spożywcze w dniach przejścia.

Polecamy Waszej uwadze.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.