Paszport pielgrzyma do kupienia w sieci El Corte Ingles w Hiszpanii

Piotr DrzewieckiNewsLeave a Comment

Paszport pielgrzyma do kupienia w sieci El Corte Ingles w Hiszpanii

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Hiszpańska sieć centrów handlowych El Corte Ingles doszła do porozumienia z Katedrą w Santiago de Compostela w sprawie udostępnienia możliwości nabycia paszportów pielgrzyma (credenciali) w ich sklepach. Paszporty będą dostępne w prawie 60 sklepach w różnych miastach na następujących szlakach: Camino Frances, Camino del Norte, Camino Portugues, Camino Primitivo, Camino Ingles i Via de la Plata.

To przykład połączenia biznesu, który wspiera i wykorzystuje fenomen Camino de Santiago na terenie Hiszpanii do celów wspólnej promocji. Z jednej strony credencial, będący podstawowym dokumentem legitymizującym człowieka jako pielgrzyma pojawi się w centrum handlowym. Tym samym dostęp do niego stanie się łatwiejszy w miejscach, w których do tej pory był problem z jego zdobyciem. Z drugiej strony marka El Corte Ingles zyskuje wizerunkowo wspierając inną narodową markę hiszpańską jaką jest Camino de Santiago.

Współpraca nie sprowadza się tylko do sprzedaży paszportów pielgrzyma. W planach jest również organizowanie punktów informacyjnych oraz wydarzeń mających na celu promocję wartości Camino de Santiago, konferencji, prezentacji i spotkań autorskich, pokazów filmów.

źródło: elcorteingles.es

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości