Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce – spotkanie na Camino Polaco w Toruniu 27 kwietnia 2017 roku

Piotr DrzewieckiNews, Peter Alex, Trasa Camino PortuguesLeave a Comment

Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce - spotkanie na Camino Polaco w Toruniu 27 kwietnia 2017 roku

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Już 27 kwietnia 2017 roku będę miał okazję pojawić się w Toruniu i opowiedzieć o drugim pod względem popularności szlaku jakubowym – Caminho Portugues. W prezentacji zatytułowanej „Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce” będzie m.in. o tym:

  • jak podróżować do Portugalii i z powrotem?
  • którą wersję szlaku portugalskiego wybrać?
  • ile kosztuje wędrówka Camino Portugues?
  • którą wersję Camino wybrać – self service czy all inclusive?
  • co warto zwiedzić pielgrzymując do Santiago?
  • jaką pogodę mają pielgrzymi poza sezonem?

Wszystko zostanie opatrzone zdjęciami i filmikami oraz moją narracją. Pytania mile widziane, bo nie ma to jak podyskutować o fenomenie Camino de Santiago z osobami cierpiącymi na caminozę 😉 Udostępniajcie info o spotkaniu i zapraszajcie znajomych. Miło będzie Was spotkać.

Prezentacja wpisuje się w charakter promocji świadomego pielgrzymowania do Santiago de Compostela, którą promujemy w ramach portalu Caminodelavida. Na zachętę parę zdjęć z styczniowo-lutowej wędrówki szlakiem portugalskim. Do zobaczenia – 27 kwietnia, godz. 19:00 – Pracownia Szlaku św. Jakuba przy Wydziale Teologicznym UMK (budynek Wydziału Teologicznego. ul. Gagarina 37, sala nr 1).

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino de Santiago". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną (Camino del Norte) oraz tego skromnego portalu. Później wędrował również Camino Frances, kawałek Camino Primitivo, Camino Portugues Central oraz Camino Ingles. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie ma za sobą już osiem wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. Czasami bywam również przewodnikiem po Camino de Santiago w Hiszpanii dla grup polsko i anglojęzycznych, dzieli się wiedzą i przekazuje pasję do wędrowania Drogami św. Jakuba. Masz ciekawą historię związaną z Camino? Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Chcesz nawiązać współpracę w celu promocji Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowie na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości