Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce – spotkanie na Camino Polaco w Toruniu 27 kwietnia 2017 roku

Piotr DrzewieckiNews, Peter Alex, Trasa Camino PortuguesLeave a Comment

Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce - spotkanie na Camino Polaco w Toruniu 27 kwietnia 2017 roku

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Już 27 kwietnia 2017 roku będę miał okazję pojawić się w Toruniu i opowiedzieć o drugim pod względem popularności szlaku jakubowym – Caminho Portugues. W prezentacji zatytułowanej „Caminho Portugues poza sezonem w teorii i praktyce” będzie m.in. o tym:

  • jak podróżować do Portugalii i z powrotem?
  • którą wersję szlaku portugalskiego wybrać?
  • ile kosztuje wędrówka Camino Portugues?
  • którą wersję Camino wybrać – self service czy all inclusive?
  • co warto zwiedzić pielgrzymując do Santiago?
  • jaką pogodę mają pielgrzymi poza sezonem?

Wszystko zostanie opatrzone zdjęciami i filmikami oraz moją narracją. Pytania mile widziane, bo nie ma to jak podyskutować o fenomenie Camino de Santiago z osobami cierpiącymi na caminozę 😉 Udostępniajcie info o spotkaniu i zapraszajcie znajomych. Miło będzie Was spotkać.

Prezentacja wpisuje się w charakter promocji świadomego pielgrzymowania do Santiago de Compostela, którą promujemy w ramach portalu Caminodelavida. Na zachętę parę zdjęć z styczniowo-lutowej wędrówki szlakiem portugalskim. Do zobaczenia – 27 kwietnia, godz. 19:00 – Pracownia Szlaku św. Jakuba przy Wydziale Teologicznym UMK (budynek Wydziału Teologicznego. ul. Gagarina 37, sala nr 1).

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości