Śląsko-Morawska Droga św. Jakuba – zaproszenie na wspólne wędrowanie 22 kwietnia 2017 roku

CaminodelavidaNewsLeave a Comment

Śląsko-Morawska Droga św. Jakuba - zaproszenie na wspólne wędrowanie 22 kwietnia 2017 roku

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Prężnie działający Górnośląski Klub Przyjaciół Camino zaprasza na sobotnie wędrowanie Śląsko-Morawską Drogą św. Jakuba 22 kwietnia 2017 roku.

Tym razem trasa będzie wiodła na dystansie około 18 km z Toszka przez Poniszowice do Pławniowic. Przejście rozpocznie się od mszy św. o godz. 8:00 w kościele św. Katarzyny w Toszku. Program uwzględnia również zwiedzanie zabytkowego drewnianego kościoła Poniszowicach oraz pałacu w Pławniowicach (koszt 11 PLN). Dla głodnych nie tylko wrażeń będzie możliwość zakupu ciepłego posiłku. Przejazd autokarem na miejsce startu około godziny 17-17:30 w cenie 10 PLN.

Na przejście można zapisać się do 18 kwietnia br. wysyłając maila na adres kontakt[at]caminosilesia.pl lub na numer telefonu 662 281 728.

Wszystkie szczegóły na plakacie [PDF 1 MB]. Wydarzenie polecamy Waszej uwadze.


Górnośląski Klub Przyjaciół Camino powstał 25 czerwca 2014 roku z inicjatywy osób, którym bliska jest idea pielgrzymowania szlakiem św. Jakuba. Jest to grupa pasjonatów – wolontariuszy opiekujących się śląskim odcinkiem Drogi. św. Jakuba Via Regia. W ramach swoich zadań, wolontariusze dbają m.in. o prawidłowe oznakowanie szlaku i jego stały monitoring, podejmują inicjatywy mające na celu promocję szlaku św. Jakuba na terenie Górnego Ślaska. Klubowicze spotykają się w salce przy kościele pw. NMP Matki Kościoła w Zabrzu-Helence.

Górnośląski Klub Przyjaciół Camino – strona www

Profil na Facebooku – Camino Silesia

[ff id=”5″]

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości