Nowa trasa WizzAir na Camino del Norte: Warszawa – Santander

Piotr DrzewieckiNews, Transport, Trasa Camino del Norte3 Komentarze

Nowa trasa WizzAir na Camino del Norte: Warszawa – Santander

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Bardzo dobra wiadomość dla pielgrzymów, którzy wybierają się na Camino del Norte i chcą rozpocząć w Santander. WizzAir uruchamia od 31 marca 2017 roku loty na trasie Warszawa (Lotnisko Chopina) – Santander. Bilety można już rezerwować 😉

WizzAir będzie latał w cyklu piątek i poniedziałek w obie strony.

Koszt pierwszego lotu na 31 marca 2017 roku z małym bagażem podręcznym to 169 PLN z WizzAir Discount Club. W przypadku pielgrzymów jest to mało realne, zatem trzeba się liczyć  z wyższym kosztem uwzględniającym duży bagaż podręczny (56 × 45 × 25 CM +39 PLN) lub bagaż rejestrowy do 23 kg (+66 PLN).

Cena biletu bez WizzAir Discount Club to 219 PLN + koszty dodatkowego bagażu.

W 2010 roku leciałem do Santander na Camino del Norte RyanAir przez Londyn. Podróż trwała prawie cały dzień. Teraz będzie bezpośrednio i raptem ponad 3 godziny. Fajnie dla tych co startują z Santander lub jego okolic, a jest ich niemało.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości