Nowa trasa WizzAir na Camino del Norte: Warszawa – Santander

Piotr DrzewieckiNews, Transport, Trasa Camino del Norte3 Komentarze

Nowa trasa WizzAir na Camino del Norte: Warszawa – Santander

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Bardzo dobra wiadomość dla pielgrzymów, którzy wybierają się na Camino del Norte i chcą rozpocząć w Santander. WizzAir uruchamia od 31 marca 2017 roku loty na trasie Warszawa (Lotnisko Chopina) – Santander. Bilety można już rezerwować 😉

WizzAir będzie latał w cyklu piątek i poniedziałek w obie strony.

Koszt pierwszego lotu na 31 marca 2017 roku z małym bagażem podręcznym to 169 PLN z WizzAir Discount Club. W przypadku pielgrzymów jest to mało realne, zatem trzeba się liczyć  z wyższym kosztem uwzględniającym duży bagaż podręczny (56 × 45 × 25 CM +39 PLN) lub bagaż rejestrowy do 23 kg (+66 PLN).

Cena biletu bez WizzAir Discount Club to 219 PLN + koszty dodatkowego bagażu.

W 2010 roku leciałem do Santander na Camino del Norte RyanAir przez Londyn. Podróż trwała prawie cały dzień. Teraz będzie bezpośrednio i raptem ponad 3 godziny. Fajnie dla tych co startują z Santander lub jego okolic, a jest ich niemało.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino de Santiago". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną (Camino del Norte) oraz tego skromnego portalu. Później wędrował również Camino Frances, kawałek Camino Primitivo, Camino Portugues Central oraz Camino Ingles. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie ma za sobą już osiem wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. Czasami bywam również przewodnikiem po Camino de Santiago w Hiszpanii dla grup polsko i anglojęzycznych, dzieli się wiedzą i przekazuje pasję do wędrowania Drogami św. Jakuba. Masz ciekawą historię związaną z Camino? Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Chcesz nawiązać współpracę w celu promocji Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowie na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości