Buen Camino! – prosto z Galicji od Xacobeo nowy film, portal i promocje dla pielgrzymów

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Filmik wypuszczony przez Departament Xacobeo i mający służyć promocji Camino de Santiago w Galicji. Być może jeszcze się nie zorientowaliście, ale w ostatnim czasie trwają dosyć intensywne prace w Galicji związane z przygotowaniami do kolejnego – w 2021 – roku świętego. Nie chodzi tylko o rewitalizację oznakowania, która budzi sporo wątpliwości. Sprawa dotyczy także witryn internetowych, którymi zarządza Xacobeo.

Jeszcze nie tak dawno można było wejść na stronę xacobeo.es i obejrzeć sobie mocno nieczytelne informacje na temat Camino de Santiago. Aktualnie ta strona już nie istnieje. Zamiast niej dostępna jest nowa witryna – www.caminodesantiago.gal, która przeszła znaczną rewitalizację.

Na stronie można znaleźć m.in. informację o promocji dla pielgrzymów przygotowanej wspólnie z liniami lotniczymi Iberia. Niestety dotyczy to tylko lotów, których operatorami są linie Iberia Express, Iberia i Iberia Regional Air Nostrum. Użytkownik dostaje zniżkę 8% na hasło PEREGRINO. Rezerwacja musi nastąpić w dniach 4.04-23.06.2016 a loty w dniach: 04/04/2016 (00:00) up to 30/11/2016 (23:59).

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino de Santiago". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną (Camino del Norte) oraz tego skromnego portalu. Później wędrował również Camino Frances, kawałek Camino Primitivo, Camino Portugues Central oraz Camino Ingles. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie ma za sobą już osiem wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. Czasami bywam również przewodnikiem po Camino de Santiago w Hiszpanii dla grup polsko i anglojęzycznych, dzieli się wiedzą i przekazuje pasję do wędrowania Drogami św. Jakuba. Masz ciekawą historię związaną z Camino? Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Chcesz nawiązać współpracę w celu promocji Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowie na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości