Buen Camino! – prosto z Galicji od Xacobeo nowy film, portal i promocje dla pielgrzymów

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Filmik wypuszczony przez Departament Xacobeo i mający służyć promocji Camino de Santiago w Galicji. Być może jeszcze się nie zorientowaliście, ale w ostatnim czasie trwają dosyć intensywne prace w Galicji związane z przygotowaniami do kolejnego – w 2021 – roku świętego. Nie chodzi tylko o rewitalizację oznakowania, która budzi sporo wątpliwości. Sprawa dotyczy także witryn internetowych, którymi zarządza Xacobeo.

Jeszcze nie tak dawno można było wejść na stronę xacobeo.es i obejrzeć sobie mocno nieczytelne informacje na temat Camino de Santiago. Aktualnie ta strona już nie istnieje. Zamiast niej dostępna jest nowa witryna – www.caminodesantiago.gal, która przeszła znaczną rewitalizację.

Na stronie można znaleźć m.in. informację o promocji dla pielgrzymów przygotowanej wspólnie z liniami lotniczymi Iberia. Niestety dotyczy to tylko lotów, których operatorami są linie Iberia Express, Iberia i Iberia Regional Air Nostrum. Użytkownik dostaje zniżkę 8% na hasło PEREGRINO. Rezerwacja musi nastąpić w dniach 4.04-23.06.2016 a loty w dniach: 04/04/2016 (00:00) up to 30/11/2016 (23:59).

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.