O Camino de Santiago w TVP3 Lublin – Droga Serca

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Lubelska Droga św. Jakuba - Bazylika OO. Dominikanów Lublin

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

W TVP3 Lublin ukazał się materiał nt. Camino de Santiago, który nagrywaliśmy tydzień temu na Lubelskiej Drodze św. Jakuba. Wspólnie z Joanną Skałbą oraz Danielem Miłaczewskim rozmawialiśmy o Camino i spacerowaliśmy chwilę w okolicach Lublina. Krótki reportaż nie udałby się bez filmików z Camino, które nagrywaliście w trakcie wyprawy. Specjalne podziękowania dla Was za wsparcie i odpowiedź na zapotrzebowanie na grupie fb.com/CaminoDeSantiagoPolska/.

Mam nadzieję, że TVP podpisała Wasze filmiki we właściwy sposób. Z tego co widziałem, to użyto filmików Karoliny Plewińskiej, Joanny Skałby, Pawła Nowakowskiego i Mateusza Gruchela, Marcina Kretkiewicza, Joli i Zbyszka Janczaków. Gdyby ktoś został pominięty, to zapewne nie było to zamierzone przez TV, która wybierała spośród podesłanych linków do YouTube. Niżej filmiki, które wrzuciliście na Grupie FB.

Karolina Plewińska

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.