Łukasz Supergan – z Polski do Santiago de Compostela

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Łukasz Supergan w człowiek znany w środowisku podróżniczym. Wędrował po Karpatach, Iranie. Napisał książkę „Pustka wielkich dusz”. Pasjonuje się górami i fotografią. Człowiek z pasją. W 2013 roku przeszedł z Warszawy do Santiago de Compostela. Potem w Gdyni na Kolosach pokazał prezentację 12 milionów kroków i dostał za swoją pielgrzymkę do Santiago Kolosa w kategorii Wyczyn Roku.

Byli za pewne tacy, którzy szli przed nim do Santiago, ale szersze grono odbiorców nie słyszało o nich. Natomiast coraz częściej Ci co idą po Nim, traktują go jako źródło inspiracji czy w ogóle pierwszej informacji o Camino de Santiago.

Własnie wypuścił wspólnie krótki filmik zrealizowany przez Grzegorza Sirociuka, Damiana Wierzchowskiego i Bartosza Dragana o swoim Camino, o którym dowiedział się… na dworcu w Taszkiencie. Nie miał mieszkania, nie miał pracy, właściwie nie miał kasy, ale ruszył w Drogę świętego Jakuba. Można? Można. Polecam, lepszej reklamy Camino nie można zrobić.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O autorze

Caminodelavida

Facebook Twitter

Caminodelavida to portal informacyjny o Drogach świętego Jakuba w Polsce i Camino de Santiago na świecie. Pełni rolę internetowego biura informacji, a redaktorzy realizują misję wirtualnych hospitaleros.