Łukasz Supergan – z Polski do Santiago de Compostela

Piotr DrzewieckiFilmy z Camino, NewsLeave a Comment

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

Łukasz Supergan w człowiek znany w środowisku podróżniczym. Wędrował po Karpatach, Iranie. Napisał książkę „Pustka wielkich dusz”. Pasjonuje się górami i fotografią. Człowiek z pasją. W 2013 roku przeszedł z Warszawy do Santiago de Compostela. Potem w Gdyni na Kolosach pokazał prezentację 12 milionów kroków i dostał za swoją pielgrzymkę do Santiago Kolosa w kategorii Wyczyn Roku.

Byli za pewne tacy, którzy szli przed nim do Santiago, ale szersze grono odbiorców nie słyszało o nich. Natomiast coraz częściej Ci co idą po Nim, traktują go jako źródło inspiracji czy w ogóle pierwszej informacji o Camino de Santiago.

Własnie wypuścił wspólnie krótki filmik zrealizowany przez Grzegorza Sirociuka, Damiana Wierzchowskiego i Bartosza Dragana o swoim Camino, o którym dowiedział się… na dworcu w Taszkiencie. Nie miał mieszkania, nie miał pracy, właściwie nie miał kasy, ale ruszył w Drogę świętego Jakuba. Można? Można. Polecam, lepszej reklamy Camino nie można zrobić.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim na:

O Autorze

Piotr Drzewiecki

Facebook Twitter Google+

Ktoś, kiedyś zasiał w nim ziarno "Camino". Minęło długie 8 lat zanim wykiełkowało w postaci dwóch wypraw na Drogę Północną, kawałka Camino Primitivo, Camino Frances oraz tego portalu. Camino de la vida wzięło się z pasji do Camino de Santiago oraz piosenki Walk of life zespołu Dire Straits. Aktualnie mam za sobą już sześć wypraw drogami świętego Jakuba w Hiszpanii oraz kilka spacerów po polskich drogach. - Masz ciekawą historię związaną z Camino? - Chciałbyś się podzielić zdjęciami lub wiadomością? - A może nurtują Cię pytania związane z Camino de Santiago? Pisz śmiało. W miarę moich możliwości odpowiem na nie lub skieruję Cię we właściwe miejsce!

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości